2733
2739
عنوان

عکس خونم بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 78856 بازدید | 797 پست
استاتر میگم اینتستا داری پیچ یک جارو بدم ازش ایده بگیری مبلاتو کلور کنن روکششو عوض کنی خیلی خوب میشه ...

میشه آدرس پیجو بدی

تو رفتی پدر   بی خبربی خبر  ، شدم دربدر. ای پدر         ای پدر 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم بوفه من عین بوفه توست فقط قهوه ای.من دوس دارم سفید کنم.بیا باهم عوضش کنیم.

اصفهانی گلم؟ 

مادربودن حس عجیب و غریبی است💜. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.❤️👶🤱اااااارررری اینگونه است مادربودن... 😍من فقط عاشق اینم ک عمری از خدا بگیرم اینقدر زنده بمونم تا ب جای تو بمیررررم.. 
2731

عزیزم منم قبلا توی تاپیکت بودم.خودت که خیلی ناز و خوشگلی.خونتم خیلی با صفاس عزیزم.فقط بعضی از کاربرها احساس میکنن اگه چیزی تایپ نکنن ما احساس میکنیم خدایی نکرده چلاق تشریف دارن.شما ناراحت نشو گلم.عشقتون پایدار💓

تو یه طوفان من جزیره   من ناپلئون تو دزیره    جز تو کی میتونست از من همه دنیا رو بگیره    نقطه تسکین محضم نقطه آرامشم بود   اسمتو زمزمه کردم این تمام شورشم بود   تو هوای تو که باشم صاحب کل زمینم   من همه دنیامو دادم زیر چتر تو بشینم   شوق تسلیم تو بودن لحظه لحظه تو تنم بود  بهترین تصویر عمرم عکس زانو زدنم بود
اسی از معدود ادمهایی هستی که کنارت ادم حس میکنه دنیا هنوز قشنگه 💝💝💝 همیشه مدت طولانی تو تاپیکات م ...

فدای تو بشم من ک وقت میزاری و تاپیکامو میخونی و میتونم بهت حس خوبی بدم... ولی اینو بدون خیلی طول کشید تا ب این حس برسم خیلی زجرا کشیدم هنوزم بعضی وقتا حالم بد میشه ولی ب نی نیم قول دادم قراره 3تایی پیش هم زندگی پراز آرامش و امنیت داشته باشیم 

مادربودن حس عجیب و غریبی است💜. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.❤️👶🤱اااااارررری اینگونه است مادربودن... 😍من فقط عاشق اینم ک عمری از خدا بگیرم اینقدر زنده بمونم تا ب جای تو بمیررررم.. 
منم ساکن سپاهانشهرم    

بیا عوض کنیم عشقم... عکس میدی از ویترینت

منم دیروز بخاری گذاشتم خیلی خونم و چیدمانم بی ریخت شد.

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
2738
عزیزم منم قبلا توی تاپیکت بودم.خودت که خیلی ناز و خوشگلی.خونتم خیلی با صفاس عزیزم.فقط بعضی از کاربره ...

ن عزیزم طوری نیس بزار نظرشو نا بگن هرکس دیدگاه و طرز تفکر متفاوتی داره همه ک مثل هم فکر نمیکنن

منم دیروز بخاری گذاشتم خیلی خونم و چیدمانم بی ریخت شد.

طوری نیس اجی دوباره برا عید برمیگرده سرجاش

طوری نیس اجی دوباره برا عید برمیگرده سرجاش

اخه عیدم هنوز سرده نمیشه برداشت.مهمون میاد آبروی ادم میره.کلی دیروز غر زدم سر شوهرم.

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
ن عزیزم طوری نیس بزار نظرشو نا بگن هرکس دیدگاه و طرز تفکر متفاوتی داره همه ک مثل هم فکر نمیکنن

اما کسی هم حق توهین به سلیقه کسی رو نداره عزیزم.آدم خوش اخلاق مثل شما خیلی کم پیدا میشه،اگه خود من جای شما بودم خیلی ناراحت میشدم

تو یه طوفان من جزیره   من ناپلئون تو دزیره    جز تو کی میتونست از من همه دنیا رو بگیره    نقطه تسکین محضم نقطه آرامشم بود   اسمتو زمزمه کردم این تمام شورشم بود   تو هوای تو که باشم صاحب کل زمینم   من همه دنیامو دادم زیر چتر تو بشینم   شوق تسلیم تو بودن لحظه لحظه تو تنم بود  بهترین تصویر عمرم عکس زانو زدنم بود
بهت درخواست دوستی دادم

قبول کردم عزیزم 💋 بیا پی وی ولی عکسو اونجا نمیتونی بفرسی

اما کسی هم حق توهین به سلیقه کسی رو نداره عزیزم.آدم خوش اخلاق مثل شما خیلی کم پیدا میشه،اگه خود من ج ...

ن خواهر اشکالی نداره نظرشونو گفتن آدم ک نباید سر حرفه‌ای کوچیک ناراحت بشه اینطوری زندگی رو برا خودت سخت میکنی گلم 

2706