2733
2734
عنوان

عکس خونم بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 78857 بازدید | 797 پست

من تو رو دیدم هم خودتو هم همسرتو😊😊 انشالله خوشبخت بشی عزیزم😘😘😘😘 خونتو خیلی خوب چیدی قبلا یه جوری بود  از اشپز خونه فسفریت یادم موندی انشالله نی نی نازت سلامت بیا بغلت😘😘😘😘

دخترم رُز 🌹یه روز به دنیا میاد😍😍  خدا دید خیــــــــــــلی دختر دوستم بهم دوتا پسر داد 🤪🤪🤪🤪🤪

خیلی خونت دلبازه آفرین که انقدخانم وکدبانویی که باوسایل قدیمی تونستی همیچین جای پرازآرامشی رابه وجودبیاری

وسیله همیشه هست ان شاله آدم دلش خوش باشه 

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

استات  جای بوفه خوب نیست نباید کنار بخاری باشه ممکنه چوبش پوست پوست بشه و خراب بشه غیر از اینکه کنار بخاری بکفه  نباشه تقارن خونت بهتر میشه 

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏

خیلی خونه قشنگه عزیزم ایشالا همیشه کنار عشقت خوشبخت باشی بخدا بعضی ها فقط زندگیرو تو وسیله های ست ولاکچری میبینن ولی زندگی واقعی چیز دیگری هست چقد ادما بودن تو خونه های کوچیک ووسیله های قدیمی ولی روح بزرگی داشتن یه بچه هایی تربیت کردن ادم کیف میکنه

🍁گروه قرمز 🍁وزن شروع ۹۴ وزن هدف۶۰   من میتونم ثابت میکنم که میتونم   
حونه ات عالیه و من عاشقشم . اگه بوفه قهوه ای بشه که خیلی خوب میشه نشه هم جای بوفه و آیینه رو‌عوض کنی ...

بوفه رو قراره قهوه ای کنم

مادربودن حس عجیب و غریبی است💜. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.❤️👶🤱اااااارررری اینگونه است مادربودن... 😍من فقط عاشق اینم ک عمری از خدا بگیرم اینقدر زنده بمونم تا ب جای تو بمیررررم.. 
ویترینت اصلا ب بقیه چیزا نمیخوره

قراره قهوه ایش کنم عزیزم

مادربودن حس عجیب و غریبی است💜. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.❤️👶🤱اااااارررری اینگونه است مادربودن... 😍من فقط عاشق اینم ک عمری از خدا بگیرم اینقدر زنده بمونم تا ب جای تو بمیررررم.. 
خیلی خونه قشنگه عزیزم ایشالا همیشه کنار عشقت خوشبخت باشی بخدا بعضی ها فقط زندگیرو تو وسیله های ست ول ...

بله عزیزم صد درصد ممنون گلم 💋 

سانسورچی تویی بقیه اداتو درمیارن😂😂

😂 😂 😂 😂 

2706