2733
2734
عنوان

عکس خونم بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 78857 بازدید | 797 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میزخاطره رو بردار اون کمدم یکم بکش پایین تر جا برای مبلات بازشه .... خوب حالا مبلایی که گذاشتی جای ویترین بردار بیار بذار روبروی مبل بزرگه ... اینجوری مبلات میاد یه جا میشه تی وی روم ... ویترینم بذار بالا جای اون آینه سنتی ... میز خاطره و آینه سنتی رو بذار تو اتاق تا خونت از شلوغی دربیاد ....

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 
اصالتا ترک تبریزم ولی ساکن اصفهانم.. شما ترک کجایی گلم

منم خوشبختم...دیدم سبزی ها رو اونجوری ریختی رو پارچه واسه خشک کردن مثل مامانم   گفتم تبریزی هستیا مثل همه سلیقه هامون حتی دکوراسیون خونت...به خوشی زندگی کنید

خواهراا...میشه برای حاجت گرفتن خواهرم یه صلوات بفرستین....😢😢قربونتون برم......💚
2731
چشم عزیزم اخی نازی زنده باشی... 💏 وفا خانوم😍😍

سلام خیلی خوشحال شدم تاپیکتون رو دیدم.مبااااااااارک باشه نی نی نازتون،قدمش پر خیر و برکت،قبلا هم عکس خونتون دیده بودم ،باورتون میشه دیشب یاد شما افتادم خیلی برا خودم جالب بود.خوشحالم که خوشبخت هستین در کنار همسر و نینی .آفرین خونه داری تون هم بیسته.

منزل سنتی آرامش خوبی به آدم میده..

عزیزم اون آینه رو چطور درست کردی

من یه آینه بلا استفاده دارم..میخوام بزارمش یه قسمت از خونه که سنتی چیدم اونجا رو..

چطور تبدیلش کنم به طرح سنتی؟

آینه قبلا مال دراورم بوده که دراور رو دور انداختم..فقط آینه ش مونده که در نظر دارم طرح سنتی روش پیاده کنم...

لایک نکنین. سپاس.....

قشنگن     بوفه ات و رنگش با بقیه وسایل همخوانی نداره  اگه مثلا رنگ بوفه قهوه ای کنی همخوانی بیشتر میشه...

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...
منم خیلی دلم میخواد همه چی م با هم جور باشه اما نمیشه گاهی خودم پارچه میخرم و مثلا کوسن میدوزم تا ی ...

عجب امضای عین واقعیت،،لذت بردم

خدایا دوستتدارم واسه هر چی که بخشیدی،،همیشه این تو بودی که ازم حالم رو پرسیدی،،حس میکنم خوشبخترین زن جهانم،،چون خدا هوام رو داشت،،و یکی مث تو شد همه دنیام،،الهی همه شاد باشن الهی همه بخندن،،الهی همه خوشبخت باشن،،🤩🤩🥀

سلام دوستم. چندتا پیشنهاد دارم

مبلاتو به شکل ال بچین کنار پرده. جلو پنجره. تقریبا جای تلویزیون در امتداد هم

تلویزیون بزار جای کمد پایین. دقیقا روبروی مبلها میشه کنار در اتاق بچه 

یا از اول دل به رویایی نبند،  یا بر این رویای ویران گریه کن

چون گفتی مبلات قدیمیه  بده بیرون برات روکششون عوض کنن. میتونی پارچه طرح سنتی انتخاب کنی. هزینشم کمتر از دو تومن میشع. مادرشوهرم موبلاشو داده روکش زدن انگار همین الان خریدن اینقدر نو شدن

برا پرده هم یه کتیبه خوشگل بزن

تو که ماشاءالله با سلیقه ای میتونی برا اپن آشپزخونه پرده کریستالی درس کنی. همه اینا رو هم 5 تومنم نمیشه ولی تمام خونه رو نو نشون میده

یا از اول دل به رویایی نبند،  یا بر این رویای ویران گریه کن
2706