2737
2739
عنوان

عکس خونم بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 78856 بازدید | 797 پست
منو نامرد 😅 گولم زد😅😂بعداز گذشت 6سال از رابطمون بهم سن واقعیشو گفت سری اول 8سالشو کم کرده بود 😂 ...

اون موقع جفتتون چند ساله بودین؟ یعنی چند سال طول کشید تا بهم برسین؟بابا ایول خیلی دل و جرعت داری دختر👌 من انقدر ترسوام حتی با شوهرم قبل عقد یه چند وقت نامزد بودیم میترسیدم باهاش قرار بزارم برم بیرون  

خدایا بابت تموم نعمت هات شکر🤗 دوستیا بیاید تو همه ی مراحل زندگیمون شاکر خدا باشیم😍🙏🏻
آشناتر عزیز امیدوارم خوشبخت باشی همیشع ودخملت سالم بیادبغلت..انرژی مثبتی کلا

ممنون گلم ملکه جونم امیدوارم ب آرزوی قلبیت برسی و با عشقت بری زیر ی سقف... 

مادربودن حس عجیب و غریبی است💜. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.❤️👶🤱اااااارررری اینگونه است مادربودن... 😍من فقط عاشق اینم ک عمری از خدا بگیرم اینقدر زنده بمونم تا ب جای تو بمیررررم.. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره عزیزم توام فقط ب خودت فکر کن و اساسی و منطقی تصمیم بگیر 😊 فک این نباش ک مردم در موردت چ فکری می ...

ممنون خانمی...اصلا ب فکر بچه نیستم ...ب فکر ایندمم  راسش یکم میترسم از بابام ولی خب اون ک جای من عذاب نمیکشع

هیچ کاری بی حکمت نیست
اون موقع جفتتون چند ساله بودین؟ یعنی چند سال طول کشید تا بهم برسین؟بابا ایول خیلی دل و جرعت داری دخت ...

وقتی باهاش دوست شدم داشتم میرفتم اول دبیرستان شهریور بود 1ماه مونده ب مدرسه. یعنی میشم 14سال شوهرمم 29بوده 

مادربودن حس عجیب و غریبی است💜. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.❤️👶🤱اااااارررری اینگونه است مادربودن... 😍من فقط عاشق اینم ک عمری از خدا بگیرم اینقدر زنده بمونم تا ب جای تو بمیررررم.. 
2731
😂 فدات عزیزم حرف بدی نزدی دوستم ممنون ک گفتی چشم فعلا بچه ندارم 

زنده باشی دوست عزیز 🌹

من زمانیکه تو سازمان آتش نشانی بودم و اطفا حریق داشتم

با همین ریزه کاریها و عدم رعایت مسایل ایمنی حادثه های بدی رخ داده

شرمنده ها اگه نمیگفتم دلم میترکید 🤣😅

اون موقع جفتتون چند ساله بودین؟ یعنی چند سال طول کشید تا بهم برسین؟بابا ایول خیلی دل و جرعت داری دخت ...

9سال طول کشید تا بهم رسیدیم

زنده باشی دوست عزیز 🌹   من زمانیکه تو سازمان آتش نشانی بودم و اطفا حریق داشتم با همین ریزه ک ...

مرسی ک گفتی. 😘😘

2738
مرسی عزیزدلم...خیلی بهم امید دادی بهترینابرات ارزومیکنم

کاری نکردم خواهر فقط اینو بدون زندگی همیشه جریان دارد مگه قراره چندبار ی آدم زندگی کنه؟ 🤔 خوبه ک همون ی بارو با کسی ک دوس داره تجربه کنه. عشقت چی میگه؟ اونم میگه جداشو

یه چی بگم فرشت وسط نیست رو مخه یه جور بنداز که از هر دو طرف بره زیر مبل اینجوری بده

روز قیامت خدا پشت میزش نشسته نامه عمل منو میبینه عینکشو درمیاره یکم چشاشو میمالونه میگه بیا بغلم توف به این سرنوشتی که تو داشتی😢😞😞
خونتون حس خوبی میده...سنتیه و ارامش بخش...الهی خوشبخت باشید.

ممنون گلم به همچنین عزیزم 

یه چی بگم فرشت وسط نیست رو مخه یه جور بنداز که از هر دو طرف بره زیر مبل اینجوری بده

خب اون ور خالی میشه فرشم کاملا وسطه چون خودم رو این چیزا خیلی حساسم

وقتی باهاش دوست شدم داشتم میرفتم اول دبیرستان شهریور بود 1ماه مونده ب مدرسه. یعنی میشم 14سال شوهرمم ...

خدا هر دوتون رو برای هم نگه داره و همیشه خوشبخت باشین انشاالله عزیزم❤❤❤

خدایا بابت تموم نعمت هات شکر🤗 دوستیا بیاید تو همه ی مراحل زندگیمون شاکر خدا باشیم😍🙏🏻
کاری نکردم خواهر فقط اینو بدون زندگی همیشه جریان دارد مگه قراره چندبار ی آدم زندگی کنه؟ 🤔 خوبه ک هم ...

اره منتظرمه گف بیام با خانوادت حرف بزنم گفتم ن بدمیشع

هیچ کاری بی حکمت نیست
2706