2737
2739
عنوان

قیافه ی خواستگار

1086 بازدید | 21 پست

قیافه ی خواستگارتون چقدر براتون اهمیت داره یا داشته؟ اگه یه کسی باشه که از همه نظر دقیقا همونی باشه که میخواین ولی قیافش نه، مثلا خیلی لاغر یا چاق یا کوتاه یا خیلی بلند باشه ، قبول میکنین؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظرم قیافه 40 درصد مهمه 

اگه همه چیش اوکیه بخاطر قیافه رد نکن بعدا برات عادی میشه

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
2728
بنظرم قیافه 40 درصد مهمه  اگه همه چیش اوکیه بخاطر قیافه رد نکن بعدا برات عادی میشه

حالا من شنیدم این که میگن قیافه عادی میشه اصلا درست نیس...قیافه زیبا شاید عادی بشه ولی قیافه زشت هیچ وقت عادی نمیشه....اینو توفایلای دکترهلاکویی گوش کردم 

2738
حالا من شنیدم این که میگن قیافه عادی میشه اصلا درست نیس...قیافه زیبا شاید عادی بشه ولی قیافه زشت هیچ ...

حقیقتش واسه خودمم عادی نشده😆 اما من فک میکردم چون دوسش ندارم برام عادی نیس 

شاید اگه عاشق هم شن عادی نمیشه نمیدونم والا

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
از چه قدی به پایین رو میگین کوتاه؟

170 ب پایین واسه مردا معمولا میگن کوتاهه

من فکر میکردم خیلی مهم نیست اما نمیتونستم قبول کنم و خوشم نمیومد.بعد فهمیدم برام مهمه😂

حالا خنده اش کجا بود!!!!  باید علامت گریه میزاشتی!!

آدم کنار میاد کنار میاد کنار میاد! یه روز می بینه دیگه نمی تونه کنار بیاد! از همون کنار میزاره میره!!!!!!😖😖
2706