2737
2734

من قصد دارم برای زندگی برم اونجا خیلی علاقه دارم به کردستان. کسی هست که رفته باشه از لحاظ فرهنگی چطور شهریه ؟؟؟؟؟؟؟

یه دوست دارم مال اربیله 

خانواده خوبی داره 

اطلاعاتم در همین حده

تو جدول زده 25 سال اینده را نخواهد دید سه حرف اولش هم ا.س.ر در اومده.... چی میشه به نظرتون؟🙄🙄................... #بیمار_اعصاب_و_روان_دیوانه_نیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
شهر رو به پیشرفتیه از لحاظ  اقتصادی .واحد پولشون دلاره ده سال دیگه میشه دبی

از لحاظ سیاسی بی ثباته و درگیر

گر مرد رهی میان خون باید رفت، از پای فتاده سرنگون باید رفت، تو پای به راه درنه و هیچ مپرس، خود راه بگویدت که چون باید رفت 
اره ولی خب تا یادبگیری چی.حداقل چندماه باید اونجا باشی تا یاد بگیری.نمیشه چندماه اونجا از جیب خورد ک ...

من خودم کوردم اما کوردی فول نیستم اما دوستام کورد ازبیلن و دارن باهام کار میکنن

نه دیگه الان اکیه 

خدا کنه! با قضایای ترکیه و درگیریشون با کردای سوریه، بعید نیست اربیل هم درگیر بشه

گر مرد رهی میان خون باید رفت، از پای فتاده سرنگون باید رفت، تو پای به راه درنه و هیچ مپرس، خود راه بگویدت که چون باید رفت 
من خودم کوردم اما کوردی فول نیستم اما دوستام کورد ازبیلن و دارن باهام کار میکنن

اهان ایرانن یعنی؟من ارایشگری بلدم میگن اونجا خوب درامد داره.نمیدونم چطوره میتونم سریع کار پیداکنم یانه؟چون نه عربی نه کردی بلد نیستم.از طرفیم ارایشگری بدون زبان که نمیشه 

2706