2737
2734
عنوان

توقف رشد جنین در هفته ششم

7642 بازدید | 12 پست

سلام من شش هفته بودم رفتم سونو گفت قلب تشکیل نشده و ساک پایینه برو استراحت کن دو هفته استراحت کردم هفته هشتم لکه بینی داشتم رفتم سونو گفت قلب هنوز رویت نشده و رشد جنین متوقف شده انگار که شش هفته اشه هنوز و گفتن کیسه زرده 8میلی متره بزرگتر از حد طبیعیه. دکتر گفت برو هفته دیگ بیا دوباره سونو بده امکانش هست که رشدش کند باشه اما دکتر سونو گفت الکی دلت و خوش نکن این مورد داره اگ افتاد نگران نباش اصلا هم احتمال نداره بمونه امکانش هست جنین دوباره رشد کنه تروخدا راهنماییم کنین انقدر گریه کردم دارم دیونه میشم کسی بوده رشد بچه اش متوقف شه و دوباره رشد کنه؟😭😭😭

متاسفم عزیزم ولی بچه ایی که ۶ هفته قلب نداشته باشه دیگه سقط میشه😭😔

عاشق سریال هرجایی ام ...میران و ریان...پروفایلم مخصوصص اون سریاله...عشق منن این دوتا❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
قلب بچه باید ۵ هفته تشکیل بشه اگه نشه فوقش ۶ هفته تشکیل میشه که اونم احتمال زنده موندن جنین خیلی کمه

وا قلب تا ۱۰ هفته هم ممکنه تشکیل بشه

من‌خودم ۶ هفته سونو دادم فقط ساک دیده شد 

بعد ۸ هفته و ۴ روز سونو دادم قلبش میزد

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قلب بچه باید ۵ هفته تشکیل بشه اگه نشه فوقش ۶ هفته تشکیل میشه که اونم احتمال زنده موندن جنین خیلی کمه

کجا پنج هفته قلب تشکیل میشه خیلیا میرن فقط ساک بارداری هست تو پنج هفته 

قلب بعد ۸ هفته میرن تشکیل شده 

❤️👶🏻الهي شكر 👶🏻❤️ اللهم صل علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم 
2731
وا قلب تا ۱۰ هفته هم ممکنه تشکیل بشه من‌خودم ۶ هفته سونو دادم فقط ساک دیده شد  بعد ۸ هفته و ۴ ...

میدونم ولی قلب تشکیلش ۵ هفتست دوستان

عاشق سریال هرجایی ام ...میران و ریان...پروفایلم مخصوصص اون سریاله...عشق منن این دوتا❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
کجا پنج هفته قلب تشکیل میشه خیلیا میرن فقط ساک بارداری هست تو پنج هفته   قلب بعد ۸ هفته م ...

جنین که تشکیل میشه اول قلبش تشکیل میشه بعد رشد میکنه کا شما صدای قلب جنین و میشنوین

الان رشد متوقف شده چی اونم درست میشه به نظرتون یا نه خیلی ها دیدم که قلبشون دیر تشکیل شده دکتر خودم گفت قلب بچه من 12هفتگی تشکیل شد الان همه نگرانیم توقف رشدشه😭😭😭

جنین که تشکیل میشه اول قلبش تشکیل میشه بعد رشد میکنه کا شما صدای قلب جنین و میشنوین

والا ما تا شنیدم مثلا میگن کیسه زرد با ساک هست قلب نیست تو پنج هفته !

2738
الان رشد متوقف شده چی اونم درست میشه به نظرتون یا نه خیلی ها دیدم که قلبشون دیر تشکیل شده دکتر خودم ...

نمیدونم عزیزم شاید نظری بدیم که فقط نگران بشی 

انشاالله هرچی خیر 

دکتر هرچی بگه درسته ❤

والا ما تا شنیدم مثلا میگن کیسه زرد با ساک هست قلب نیست تو پنج هفته !

درسته حرف شما ولی اول کیسه آب بعد جفت بعد قلب بچه تشکیل میشه من زیاد دیدم همچین حامله هایی که بچشون توی شش هفته رشد جنین متوقف شداه بعدشم سقط امیدوارم که سقط نشه ولی وقتی متوقف شده..‌‌.

عزیزم ناراحت نباش این لطف طبیعت و خداست که جنین هایی که مشکل دارن خودبخود رشدشون متوقف میشه و سقط میشن....انشالله که هر چی خیره برات پیش میاد ولی اگر هم خدایی ناکرده سقط شد خودتو ناراحت نکن

من ۶ هفته و ۳ روز بودم لک دیدم رفتم سونو گفتن همه چی خوبه قلبشم تشکیل شده بود

دکتر بهم شیاف داد ولی ۵ روز بعدش بیشتر شد و بعدش لخته خون دیدم

۷ هفته و ۳ روز بودم رفتم سونو بهم گفت ۷ هفته ایی رشدش متوقف شده و ضربان قلب دیگه نداره😢😢😢

عزیزم خیلی خوب درکت می کنم

انشاالله بارداری بعدیت نی نی سالم داشته باشی

خدایا شکرت بابت فندوق کوچولو😊👼🤰 خودت صحیح و سالم حفظش کن 👨‍👩‍👧