2737
2739
عنوان

عشق؟!

183 بازدید | 20 پست

من با عشقم دو سال و نیمه ک رابطه داریم و خیلی تفاهم داریم و ب جفتمون ثابت شده ک این عشق واقعیه...ایشون خانوادشون برای خواستگاری و ازدواج مشکلی ندارن ولی مامان من کلا عقیده دارن بعد خدمت سربازی پسر باید بره خواستگاری و ایشون دارن کارای خدمتشو میکنه ک بره میترسم وقتی برگرده اوضاع فرق کنه و حسش کم شه یا سرد شه ی ترس عجیبی از این فاصله و اینا دارم...کسی تجربه ای داره یا همدلی  

ممكنه

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اون طوری هم ممکنه کم بشه مشکلات عقد طولانی و دست کم نگیر

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
2731
ینی میشه ک نخواد و دو سال افکار و احساسشو عوض کنه؟😭

بله امكانش هست

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2738
2706