2733
2734
عنوان

شلخته هارو تگ کن شلخته ها بیان

1366 بازدید | 46 پست

خواستم یکم بعد یه عالمه درس خوندن واشه از خاطرات خونه شلوغ ومهمون سرزده یا شلختگی هاتون بگید 

خدایی دیدید خونه تو ۵ دقیقه کمتر جمع میشه

👇 😍 رفیقای شلختتون رو‌ تگ کنید
آدم های شلخته را دوست دارم.
می توانی در کنارشان با لباس راحتی بنشینی و هر حرفی توی دلت سنگینی می کند بزنی و نگران اینکه جمله ای بهشان بر بخورد یا وسط حرف هایت بگویند مراقب باش چایی ات نریزد روی فرش هم نباشی.
وقتی می گویم حرفی بهشان بر نمی خورد به این خاطر است که اکثرا توی عالم خودشانند و اصلا حواسشان نیست چه می گویی اما تو خالی میشوی و می دانی کسی هست که بتوانی در خانه اش خودت را سبک کنی.
شلخته ها با نگاه و زبان تیزشان دل و روحت را خط نمی اندازند و رهایت می کنند تا هر کاری دلت می خواهد برای بهتر شدن حالت انجام بدهی و سسی که گوشه ی لبت مانده را تا آخر غذا خوردن همان جا نگه داری بدون اینکه نگران تذکر کسی بشوی و لذت چشیدنش را از دست بدهی.
می توانی وقتی خداحافظی میکنی محکم در آغوششان بگیری بدون اینکه بگویند مراقب باش خط اتوی لباست خراب نشود یا بهتر نیست گوشه ی روسری ات را با آن گوشه اش هم اندازه کنی؟! شلخته ها چقدر دوست داشتنی اند و چقدر به درد دوست بودن می خورند.
وقتی حالت از آدم آهنی های منظم بهم خورده است و می خواهی کمی پاهایت را دراز کنی و عمیق نفس بکشی. . #مریم_علوی_میلانی

به امید روزی که برای خودم تصمیم بگیرم..برای خودم زندگی کنم.....نه برای حرف مردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
من مهمونام بیشتر وقتی خونه کثیفه میان منم درو باز نمیکنم اکثرا آخه وقتی یه نگاه میندازم به وضع خونه ...

🤣🤣

خخخخخ داشتم روی شلخته بودن خودم تمرین میکردما عذاب وجدان داشتم بااین متن تصمیمم عوض شد

خدا نکشت🤣🤣

2706