2733
2739

خول شدی ؟؟

زخاک من اگر گندم برآید،از آن گندم اگر نانی پزی مستی فزاید!                                                                     منم مستی و اصل من می عشق؛بگو از می ب جز مستی چ آید؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عه وا چی میده😂

عامو جونی خسمه اگ تو جوابتون طولش دادم درک کنین خیلی انرژی میخوا ک تایپ کنی خعلیاااا🤦‍♀️دعوا نکنین عیبه ینی توهر تاپیکی رفتم پاک جر بی چتونه عامو چتووونه🤨

حالا اون داره میده تو چرا ذوق میکنی😂

تصور می کنم تو هر روز قشنگ تر می شوی و من هر روز عاشق تر،گویی همه اشعار و منظومه های عاشقانه را برای تو سروده اند عزیزم.کلمات حقیرند و من ناتوانم، ناتوان از گفتن این که چه اندازه تو را دوست دارم❤️🍓
2738
حالا اون داره میده تو چرا ذوق میکنی😂

چون چن قسمت ندیدم همش مهمونی بودم 

امضام پاک کردم خیالتون راحت شد لطفا کساییم که امصای قبلیم ندیدن تو تاپیک ها نپرسید امضات چی بود نمی تونم بگم
عهههه من ندیدیم دیشب  دیشب گذاشت ؟؟

گذاشته بود من ی کم از تکرارش دیدم انیس زبونش وا شده

امضام پاک کردم خیالتون راحت شد لطفا کساییم که امصای قبلیم ندیدن تو تاپیک ها نپرسید امضات چی بود نمی تونم بگم

عززیزم ..چقد دلخوشیهامون کوچیکن.. خدایا ما به همین دلخوشیهای کوچیک و زندگی تکردریمون راضی هستیم ..درد و بلا رو از ما و خانواده مون دور کن ..آمین😊

کار خوبه خدا درست کنه..😍😍😍
2706