2733
2734

یه دوستم ۳ سال قبل ینی ۱۵سالگی به اجبار پدر و مادرش بایکی از فامیلا یه پسر ۲۵ساله ازدواج میکنه الان شده ۱۸ سالش 

ازاولم بیچاره راضی نبود با زور ازدواج کردع خانواده خوبی نداره 

خودشون شهر دیگه بودن و بعد ازدواج بردنش تهران الان انقد خستس از زندگیش 

چون پسره نه میزاره دوستم بره سرکار نه خوب خرجی میده حتی نمیزاره درست حسابی درسشوبخونه 

اینم دوسش نداره و نداشته از اول 

یه هفتس قهرکرده امده خونه مامانش (واس این که سربار اونا نباشه میخا کار کنه و درس بخونه)

میخواسم بدونم چی براش بهتره  یکم راهنماییش کنم:( خیلی سختشه نظرم اینه جداشه خوشبخت تره اما مینرسم از فشارای به زن مطلقه طاقت نیاره  نظر شما چیه

چقد تو هیچی و من پوچم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

آخه نمیشه گفت با قاطعیت 

مثلا شخصا شوهرم نمیداشت درسمو ادامه بدم و کار کنم ..مخصوصا کارم ..درجا جدا میشدم ..چون با مرده فرقی نداشتم ...این اسمش زندگی نیست مرده گی هست ..زندگی که توش شادی نباشه به چه دردی میخوره ؟؟

بسوزه و بسازه و فردا 2 تا بچه غمگین هم تحویل جامعه بده که چی بشه ؟؟واسه حرف مردم ؟؟

فقط موضوع اینه که خانواده ای که دختریو 15 سالگی به زور شوهر میدن قطعا صلاحیت ندارن و با طلاق اوضاعش ممکنه بدترم بشه مگه عزمشو جزم کنه

2738
مااز ریز ودرشت رابطه شون ک خبر نداریم؟؟ برن پیش مشاور؛ینی زندگی اینقدالکی شده ک کاربرای نی نی سایت ب ...

تصمیم نمیگیری فق ی نظر کوچولو میتونی بدی😉

چقد تو هیچی و من پوچم

قهر کنه یکم امتیاز بگیره از شوهرش ( کار یا ادامه تحصیل یا پول ماهیانه و...) بعد برگرده

مشکلاتش زیاد حاد نیست با مشاوره و صحبت بزرگا و یکم تهدید حل میشه  بعد طلاقم جایی حلوا خیرات نمیکنن

قهر کنه یکم امتیاز بگیره از شوهرش ( کار یا ادامه تحصیل یا پول ماهیانه و...) بعد برگرده مشکلاتش زیاد ...

اخه ففقط این مشکلات نیس از شوهرش خوشش نمیاد

چقد تو هیچی و من پوچم