2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اعع شکل یکیا نوه عمه مه

خوشگله ساده

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍
2728

ساده و شیییک 

فقط بخاطر اون دورش که طلاکاری شده نمیشه تو ماکروویو گذاشت اینو حواست باشه

قیافشو من پسندیدم 💖

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

فقط دقت کن تو ماکروفر و ماشین ظرفشویی نمیشه گذاشت

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
2738
خیلی خیلی قشنگه. قیمت ؟

۴ملیون وخورده ای خریدم

😍😍😍😍من به آرزوهام قول رسیدن دادم 😍😍😍❤❤❤❤برام دعاکنید کنکور پزشکی قبول شم این بزرگترین رویای منه ❤❤❤❤❤
خوشگله ولی به سرویس قاشقت که نقره ای بود میاد.... یا اونم طلایی بگیری یا اینو لبه هاش نقره ایی😅

اره میدونم اما قاشق طلایب زود طلایی هاش میره

😍😍😍😍من به آرزوهام قول رسیدن دادم 😍😍😍❤❤❤❤برام دعاکنید کنکور پزشکی قبول شم این بزرگترین رویای منه ❤❤❤❤❤
2706