2733
2734
عنوان

چرا تو خانواده خود ادم همیشه یه عده خاهان دارن و ی عده تنهان....

| مشاهده متن کامل بحث + 483 بازدید | 80 پست
من که میرفتم ناراحتیشون رو یه طوری نشون میدادن حتی توی عقد از خوابگاه دانشگاه که میرفتم خونه مادرم ع ...

میفهممممممتتتت دقیقا

کلا کسی رو نخان

شوهرشم ننخان

بچشم شاید همین طور

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من بچم به دنیا اومد مادرم نیومد هنوز تو سری خور شوهرمم 😐

خيلي بده مادرِ آدم اين كارو با آدم بكنه.

دلم ازش شكسته. مسافرتش يكي دو روزه نيس.

رفته خونه برادرش دبي. واجب هم نبود بره، خودش خواست كه رفت😭😭

(ميشه برا سلامتي ني نيم صلوات بفرستي؟ آخه پارسال يكيش سقط شد🥺)❤️🌸
كسي ك زبون بازه هميشه همه ميخوانش

مادرم سر جریان ارمه داری خاهرم ک قبل من بود با خالم بخاطر عروسشون ک با کفش امد رو قالی چی گفت...اونام قهر کردن و ارمه داری من ک بعد بودم نیامدن

حالا

کل خاندان خالم و مخصوصا عروسشون با همه خانوادم سلام علیک دارن با من ندارن

جواب سلام منم نمیدن

کلا گل بستن شانس منو

چرا عزیزم؟مشکلت همین تبعیضاته

خیلی از این داغون تر

تصور می کنم تو هر روز قشنگ تر می شوی و من هر روز عاشق تر،گویی همه اشعار و منظومه های عاشقانه را برای تو سروده اند عزیزم.کلمات حقیرند و من ناتوانم، ناتوان از گفتن این که چه اندازه تو را دوست دارم❤️🍓
خيلي بده مادرِ آدم اين كارو با آدم بكنه. دلم ازش شكسته. مسافرتش يكي دو روزه نيس. رفته خونه برادرش ...

اره دیگ‌واجب نبود

موندم مادرا هی میگن وای دختر بیاریم براخودمون و دلسوزمون هست اونوقت وقتی دخترشون نیاز داره دریغ میکنن

2706