2733
2734
عنوان

اولویت چندمه شوهرتون هستین؟😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 1072 بازدید | 109 پست
اول کارش بعد دوستاش بعد بچه هاش! منم شاید اصن تو اولویتاش نباشم😏

فلک تيرم نزن بالم شكسته/غباري بي كسي برمن نشسته/درخت باغ تو سبزه هميشه/خراشيدي دلم رامثل شيشه/رفيقان قدريگديگربدونيد اجل سنگست وادم مثل شيشه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اول بچه هاش بعد نوه هاش بعدش من حسم اینک میگه ولی خودش میگه نه ک باور نمیکنم ولی اون برای من او ...

شما۴۰سالتونه نوه ام دارید؟

جوانه میزنم  🌱به روی زخم بر تنم فقط به حکم بودنم ک من زنم،زنم،زنم،...چو هم صدا شویم و پا به پای هم رویم و دست به دست هم دهیم و از ستم رها شویم،🤍جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری، نه  سنگ و سارها،نه پای چوبه دارها نه گریه های بارها،نه ننگ و عارهاا..جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری😍😍😍❤❤❤

نمیدونم والا فکر کنم اول خودم

ولی بخوام اینجوری فکر نکنم

اول پدر شوهرم بعد من شاید البته نمیدونم

ولی مطمئنم نمازش اولویت اول داره

ـمیشه لطفا عکسمو لایک کنید🌹

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘
2731
منم همینطور عزیزم دوساله موفق نشدیم

ما۴ساله موفق نشدیم😐

انقدگرون شده که فکرکنم بایدحسرت به دل بمیرم

فلک تيرم نزن بالم شكسته/غباري بي كسي برمن نشسته/درخت باغ تو سبزه هميشه/خراشيدي دلم رامثل شيشه/رفيقان قدريگديگربدونيد اجل سنگست وادم مثل شيشه
2738
[QUOTE=108933157]شب و روز فرق داره شبا من اولم🤗🥇[/Qشبا که همه اولن .تو روز بگو چطوریه

اولا اول ولی بعد از دو تا بچه ها یک کم جایگاهم نزول کرده فک کنم دوم باشم☹

یا کاشف الکرب عن وجه الحسین     اکشف کربی بحق اخیک الحسین
بچه داری

نه

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه
2706