2733
2734
عنوان

انتقال جنین فریز

339 بازدید | 38 پست

سلام دوستان

من همیشه مطالب نی نی سایت وتبادل نظراتتون رودنبال میکردم اماتازه عضوشدم

امروز یازدهمین روزانتقالمه لکه بینی ندارم یکی دوروز کمردرد داشتم ک تموم شد هرازگاهی زیردلم دردمیگیره وول میکنه وسینه درد دارم ک پریودیم هم اینجوریه کیا مث من بودن یاهستن؟؟؟ خیلی نگرانم میترسم آخه نزدیکه موعدپریودمه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بی بی چک بزن از شب روز نهم معلوم میشه با بی بی چک، میتونم بپرسم چه مشکلی داشتین منم ماه بعد دوره میک ...

راستش ازبی بی چک میترسم ازبس ک همیشه منفی بوده، منوشوهرم مشکل خاصی نداشتیم ک نیاز ب درمان باشه طبیعی باردار نشدم سه بارم ای یو ای کردم منفی بود حالا رفتیم میکرو

راستش ازبی بی چک میترسم ازبس ک همیشه منفی بوده، منوشوهرم مشکل خاصی نداشتیم ک نیاز ب درمان باشه طبیعی ...

منم هشت ساله برنامم همینه، الان اگه حامله باشی حتما نشون میده کی میری آزمایش، روز دوازدهم یکی از بچه‌ای نی نی سایت رفت بتاش 700بود فک کنم دوقلو بارداره

یعنی یه روز منم مامان میشم  
2738
یعنی میشه بعد از 8 سال مادر بشم😔 ولی تمام حالتام مث هرماه پریودیمه

میشی عزیزم.الان خدارو شکر ناباروری درمون داره.بابت علایم هم اصلا نگران نباش شروع بارداری علایم خاصی نداره شبیه پریودیه. 

2706