2737
2739
عنوان

بدو بیایییبن مهمه ۻروریه

| مشاهده متن کامل بحث + 238 بازدید | 28 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اهان گفتم پس چرا دختره اینقد خر شده ب هیچی راضی شده نگو پای پول وسطه :) کاش حداقل به پایه ای ترین ح ...

بخاطر اینکه پسره پزشکه،اخه بدونه هیچیه هیچی خیلی کمه بنظرم هر وقتم بخواد طلاقش میده چون راحت اومده دستش

بخاطر اینکه پسره پزشکه،اخه بدونه هیچیه هیچی خیلی کمه بنظرم هر وقتم بخواد طلاقش میده چون راحت اومده د ...

دقیقا ! تو ایران و با سبک فرهنگ ما یکم ریسکیه اینجوری ازدواج کردن 

بدبینانه بخوایم نگاه کنیم شاید پسره خیلی شستشوی مغزیش داده :)

2738
والا من ساده ازدواح کردم چرا ریسکه وقتی طرف بشناسی ریسک نیست

اره  نیاز ب شناخت کامل داره ک اکثرا پیدا نمیکنن  دوگزینه روی میزه یا ب قول شما شناخت کامل داشته یا شستشوی مغزی داده شده و گول پولشو خورده 

خوب دیگه باهم میخرن ایرادش چیه?  منم بدون عروسی با یه عقد ساده ازدواج کردم هیچچکس هم تو عقدم ن ...

ینی میوه ایم که گذاشتن گندیده بوده؟ینی جز حلقه طلا نداشتی ینی مراسمتم هیچ کس نبود؟

ینی میوه ایم که گذاشتن گندیده بوده؟ینی جز حلقه طلا نداشتی ینی مراسمتم هیچ کس نبود؟

میوه ما گتدیده نبود به جز پدر و مادرم و پدر مادرش و خواهر و برادر جفتمون هیچ کس نبود چرا حلقه داشتم یه سرویس هم داشتم سر عقد هم بهم کادو دادن شام هم به همین افراد دادیم و تمام

میوه ما گتدیده نبود به جز پدر و مادرم و پدر مادرش و خواهر و برادر جفتمون هیچ کس نبود چرا حلقه داشتم ...

خب همون بهت طلا دادن این هیچ کدوم ایناروهم نداشته