2737
2734
عنوان

عذاب وجدان داره میترکونه منو

| مشاهده متن کامل بحث + 1013 بازدید | 99 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بخدا خسته شدم ن شب خواب دارم ن روز خونه نداریم کل وسایلم تو یه خونه درب و داغونه بچمم هی یه سره اذیت میکنه خواب نداره باباشم که همش اذیتم میکنه دارم به خودکشی فکر میکنم به الله قسم

2728
2738

چه این متن رو الکی برای جلب بازدید زده باشی و چه واقعی باشه و تو اینکارو کرده باشی,  مستحق بدترین القاب و کلمات هستی,  اگه این. کارو کردی اون دنیا جواب بچه رو چی میخای بدی , روانی؟؟ 

اگه هم تاپیک الکیه,  اون دنیا باید جوابگوی استرسی که به ماها وارد کردی رو بدی,  دیوانه!! 

عاشق تبادل تجارب هستم ☺☺☺

خانم جان مواظب باش خیلیا اینجوری آدم کشتن، صلوات بفرست کنترل کن خودتو اون داره بچگیشو میکنه

گر مرد رهی میان خون باید رفت، از پای فتاده سرنگون باید رفت، تو پای به راه درنه و هیچ مپرس، خود راه بگویدت که چون باید رفت 
اعصاب بهم ریختی لامصب  ی دکتر برو مرکز بهداشت نمیری مگ‌ مشکلتو بگو میفرستنت پیش روانشپزاک

انقدر استرس گرفتم چجور تایپ کردم 😐

بااین وضع ماسک زدنتون الان فهمیدم چطور با کاندوم بچه دار میشید    
بخدا خسته شدم ن شب خواب دارم ن روز خونه نداریم کل وسایلم تو یه خونه درب و داغونه بچمم هی یه سره اذیت ...

عزیزم همینه میگن اول نگاه کنید ببینید میتونید بچه نگهداری کنید بعد اقدام کنید شما نگا میکردی میتونی شب زنده داری کنی واسه بچه تحمل کنی گریه هاشو بعد اقدام ب باردای میکردی

2706