2737
2734
عنوان

خدایا منو مرگ بده خلاصم کن از دست این مرد😠

| مشاهده متن کامل بحث + 598 بازدید | 25 پست
خب باهاش حرف بزن بگو نیاز داری برات وقت بذاره، البته شوهرمنم یک مدت پشت لپ تاپ بود منم شروع کردم زبا ...

میگم هشت ساله هر طوری بلد بودم حرف زدم دعوا قهر نامه نوستن زبون حوش قربون صدقه  اصلا نفهمید ک زن گرفتن یعنی چی فقط چون اسمش شوهره فک میکنه دیگه بسه

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد
خونه خواهرشه دیگه حالا دو دقیقه بشینی چی میشه؟ سرتم که تو گوشیه خب

معذبم ن ح فی ن حدیثی ممکنه ایشون کار داشته باشه چرا باید کسی ک باهاش راحت نیس بشینه خونش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بهونه ایی چیزی بیار ..هیچ بهونه ایی نداری؟؟؟

الان بهونه نیاز ندارم ب خواهرش میگم کار داشتیم اومدیم ی عرض ادبی بکنیم مشکل شوهرمه ک بهش بگم بریم میگه باشه دو دقیقه بشین میریم

معذبم ن ح فی ن حدیثی ممکنه ایشون کار داشته باشه چرا باید کسی ک باهاش راحت نیس بشینه خونش

خب خودش تعارف زده برین داخل

به شوهرت پیام بده بریم مثلا

من ترجیح میدم برم مهمونی تا بیان خونمون

2731
خب خودش تعارف زده برین داخل به شوهرت پیام بده بریم مثلا من ترجیح میدم برم مهمونی تا بیان خونمون

ببین بذار الان وضعیتمون بگم تا متوجه بشی این مول مهمونی رفتنم حالب نیس.خواخرش ی طرف نشسته من ی طرف ایشون واره با فنجونا و چاییش بازی میکنه و هر از گاهی میپرسه واقعا چایی میل نداری منم میگم ن ممنونم و گاهی درباره اینکه هوا سرد شده کلا هیچ حرفی با این خواهرش ندارم از حال و احوال وختر و عروسش پرسیدم تموم شد حرفام باز خواهر بزرگش بود کلی می حرفیدیم و برام مهم نبود

عزیزم درخواست دوستی بهتون دادم 

ما را به دعا کاش فراموش نسازند    رندان سحرخیز که صاحب نفسانند         💙 خوب بمونیم حتی اگه دیگران تلاش کنن برای بد شدنمون 💙  " فراموشت نمیکنیم تو را ک برای امنیت ما جان فدا کردی "
2740