2726

از صبح ک کله ش تو کتابخ و لپ تاپه صبحم بحثمون شد گف با من حرف نزن منم کلمه ای حرف نزدم...تلویزیونم خاموش ک اقا درس داره الان میگه بریم بیرون گفتم جهنم نرم باز تو خونه دق میکنم نشستم تو ماشین میگه بریم از خواهر زادم ی سری وشیله بگیرم گفتم باشه اومدیم ج در خ خواهرش خواهرش تعارف زده بیاین داخل میگه صبر کن بینم فلانی(من) چی میگه...اومده ب من اصرار ک بیا دو دقیقه بشینیم خواهرم ناراحت میشه من اومدم داخل خودش هموز جلو در با خواهر زاده ش وارن وز میزنن اخع من با این خواهر شوهرم اصلا راحت نیستم خیچ حرفی جز اب و هوا و حال و احوال نداریم اینم از روز تعطیل ما اخه سر ب کدوم بیابون بذارم مت

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد

خدایا منم مرگ بده خلاص شم از این😐🔪 @niloofar_27    

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ی بهانه ایی بیار بگو برین

دفعه اولمون نیس ک هست ساله اخلاقش اینه هر بهونه ای بیارم میگه باشه دودقیقه بشین میریم میدونم زودتر از8شب نمیریم

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد

خب باهاش حرف بزن بگو نیاز داری برات وقت بذاره، البته شوهرمنم یک مدت پشت لپ تاپ بود منم شروع کردم زبان خوندن شدید، دید اصلا مهلش نمیدم، هروقت میرفت پشت لپ تاپش منم میرفتم درس میخوندم، دیگه خودش گذاشت کنار و فهمید باید برام وقت بذاره که منم بهش محل بدم

2706