2737
2734
عنوان

بیایین عکس بی بی چک هاتون رو بذارین

| مشاهده متن کامل بحث + 689 بازدید | 54 پست
خانما اگه تنبلی دارین  قطره ویتاگونس بخورین

این قطره چیه؟؟؟؟؟؟ چجوریه از کجا بخریم؟

یه‌جوری‌میگیدمن‌برا‌خودم‌احترام‌قائلم‌انگار ما‌به‌خودمون‌فحش‌ناموس‌میدیمَ😐دشمنم‌باش،ولی‌ادا‌یه‌دوستارو‌در‌نيار"🙏🏻سعی‌کن‌واسه‌خوب‌دیده‌شدن‌روی‌خودت‌کار‌کنی‌نه‌‌عکسات🤣هیچی‌موندِگار‌نیس‌حتی‌روحِت‌برای‌جِسمت‼️رفتن‌بعضی‌آدما‌مهم‌نیس؛مهم‌اینه‌بعد‌اونا‌دیگه‌ازکسی‌خوشت‌نمیاد
دقیقا درسته منم واسه دومی کمرنگ بود خودمم حس میکردم دختره ۷هفته سقط شد . ولی واسه پسرم همینجوری پررن ...

دخترم زنده ست ههههه الان ۱۱ سالشه😁

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نی نی خودمو گفتم سقط شد انشالله دخترنازت زنده وپایدارباشه همیشه براش صلوات فرستادم😍😍😍😍

مرسی عزیزم🙏🌹

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
2731

من که اصلا امید نداشتم دیدم منفی شد بعد یه ربع دیدم یه خط کم رنگ امد با ذوق پرید به شوهرم گفتم همون روز رفتم آزمایش بتام۲۶۴۳بود الان اگه نگاه کنیدبا دقت میفهمید

خدایا بابت هر لحظه هرثانیه ممنونم 

مرسی خیلی باحاله😍😍🤩

خدایا شکرت که من رو هم لایق مادر شدن دونستی. کمکم کن بتونم مسئولیتشو ب خوبی به دوش بکشم. بازم معجزه کن و سالم و سلامت ب دستامون تحویل بده.
من که اصلا امید نداشتم دیدم منفی شد بعد یه ربع دیدم یه خط کم رنگ امد با ذوق پرید به شوهرم گفتم همون ...

مرسی عزییییزم 

خدایا شکرت که من رو هم لایق مادر شدن دونستی. کمکم کن بتونم مسئولیتشو ب خوبی به دوش بکشم. بازم معجزه کن و سالم و سلامت ب دستامون تحویل بده.

مرسیییی خیلی حس خوبیه. نگاه کردن به بی بی مثبت حالمو خوب میکنه

2738
اینم مال من 5 روز قبل پری مثبت شد انشالله این لحظه خوب قسمت همتون بشه دوستای گل

وااای خیلی خوبه. تو تصوراتم فکر میکنم مال منه ک مثبت شده خیلی حال میده😊

منم وقتی مثبت شد باورم نمیشد استفاده کردم فکرکردم حاله ننداخته انداختمش سطل زباله بعد از چنددقیقه رف ...

خوش ب سعادتت. اره گاهی وقتی انتظار نداری میشه

وااای خیلی خوبه. تو تصوراتم فکر میکنم مال منه ک مثبت شده خیلی حال میده😊

انشالله که بحق این روز عزیز این ماه بی بی چک مثبتتو میذاری ما ذوق کنیم چند وقته منتظری؟ من یک سال و 6 ماه منتظر بودم این ماه مثبت شد

ای خدا ینی میشه مال ماهم اینجوری بشه😭🙏🏻

ایشالا ایشالا بشه و ما هم بیاییم بی بی مثبتمونو نشون بدیم. به حق این روز ها از خدا میخوام به همه نی نی سالم و صالح بده

انشالله که بحق این روز عزیز این ماه بی بی چک مثبتتو میذاری ما ذوق کنیم چند وقته منتظری؟ من یک سال و ...

خیلی ممنون عزیزم. خیلی دعاهای شما حالمو خوب میکنه. ایشالا که همینطور باشه. من ۳ ساله.