2737
2739
عنوان

شیشه شیر اونت

572 بازدید | 21 پست

سلام مامانای گل

من میخوام شیشه شیر اونت بگیرم جنس شیشه ای ولی وقتی رفتم دیدم جنس شیشه حالت موج داره و شبیه ظروفای ایرانیه بی کیفیته میخواستم ببینم شما تجربه ای دارین اونت با اون همه تعریفی که ازش میشه همینجوریه یا اینا تقلبی بود

مطمعنی گلم .من شیشه ایی گرفتم برا پسرم راضی بودم .حتما اصل نیست .

من گرفتم پسرم راحت بود باهاش فقط اشتباه کردم محافظ شیشه اش نگرفتم از دستش افتاد .

خدایا خودت نگهدار هدیه ات باش سپردمش بخودت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من هم پلاستیکی گرفتم هم شیشه واسه کوچیکیش با شیشه میدادم چون زیاد شیر درس میکردم و شیشه تمیز تر بود،ولی واسه بزرگیش از پلاستیکی استفاده میکنم چون اگه پرتم کنه نمیشکنه،چون بچه ها زیاد پرت میکنن شیشه رو خطرناک براشون

2731

اره اره منم تو بارار هر چی دیدم اونت شیشه ایش موج داشت منم نگرفتم ، به جاش شیشه یومی گرفتم با وارمرش،خیلی عالیه،قیمتن مث اونته، ساخت انگلیسه

❤ روزی خواهد رسید که تو بزرگ میشوی و قد میکشی، روزی خواهد رسید که من حسرت امشب هایی را خواهم خورد که با سردرد و گردن درد و اعصاب خراب...به خواب میروم...شاید روزی آغوشم درد بگیرد...آری،،،این روزها دارد از من یک مادر به شدت بغلی میسازد.........😪❤                                                       🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 به خودم افتخار میکنم که از وزن ۱۱۷.۵ کیلوگرم به وزن ۷۸ کیلوگرم رسیدم🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻خدایا شکرت بابت دو تا گل پسرام😍😍اهورا جانم و ارسلان جانم😍😍🧿🧿
2738
اره اره منم تو بارار هر چی دیدم اونت شیشه ایش موج داشت منم نگرفتم ، به جاش شیشه یومی گرفتم با وارمرش ...

عزیزم راضی هستی ؟ نی نیتون با این شیشه نفخ نمیکنه ؟

عزیزم راضی هستی ؟ نی نیتون با این شیشه نفخ نمیکنه ؟

ای جووووونم جوجم یه ماه دیگه دنیا میاد😝😝😝 

میدونی اینم مزایای اونتو داره، بعد اونت سریش سه سوراخ ضد نفخ داره این شش تا،فروشنده از هر دوتا مارک داشت اما گفت یومی بهتره،عکسشم برات میذارم

❤ روزی خواهد رسید که تو بزرگ میشوی و قد میکشی، روزی خواهد رسید که من حسرت امشب هایی را خواهم خورد که با سردرد و گردن درد و اعصاب خراب...به خواب میروم...شاید روزی آغوشم درد بگیرد...آری،،،این روزها دارد از من یک مادر به شدت بغلی میسازد.........😪❤                                                       🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 به خودم افتخار میکنم که از وزن ۱۱۷.۵ کیلوگرم به وزن ۷۸ کیلوگرم رسیدم🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻خدایا شکرت بابت دو تا گل پسرام😍😍اهورا جانم و ارسلان جانم😍😍🧿🧿

اینم عکسشه

2706