2737
2734
عنوان

جواب خواهرشوهر و چی بدم محترمانه باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 1082 بازدید | 113 پست

جواب نده اصلا بزار بگن توزایمان بروخصوصی

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه

اصلا محلی از اعراب ندارن. چرا توجه میکنی به حرفاشون؟ جواب هم نده. فقط در حد سر تکون دادن.

آخه سقط چه ربطی به زایمان داره؟؟؟ یاد یکی افتادم که بنده خدا هفده هفته سقط کرده بود بعد میگفت چیه همه میگن زایمان طبیعی سخته اینکه سخت نبود!!! دلم هم نیومد بگم عزیزم اون زایمان نبود.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

لازم نیست جواب دقیق بدی، بگو راس میگین، ببینیم چی میشه، خدا چی میخواد، بعد کار خودتو بکن، اصلا درنیفت، چون اونوقت میرن سراغ شوهرت

گر مرد رهی میان خون باید رفت، از پای فتاده سرنگون باید رفت، تو پای به راه درنه و هیچ مپرس، خود راه بگویدت که چون باید رفت 

همیشه همین بوده عروس اگه یک ریال خرج کنه میگن ولخرجه اما دختر خودشون اگه خرج کنه خوشحال میشن و میگت خداروشکر زندگی دخترمون خوبه و بریز بپاش میکنه،

گوش نده و کار خودتو بکن 

بنده یک عدد واژینیسموس بودم ک بعد ۹ماه درمان شدم.بعد ۶ماه تنبلی تخمدان داشتم و منتظر نی نی بودم ک با دارو دوقلو باردار شدم   سختیهاااا کشیدم  الهی  نذار هیچ زنی حسرت بچه به دلش بمونه .❤
2738
لازم نیست جواب دقیق بدی، بگو راس میگین، ببینیم چی میشه، خدا چی میخواد، بعد کار خودتو بکن، اصلا درنیف ...

نه بابا شوهرم طرف منه حسابی ترسوندمش از بیمارستان دولتی

ذلیل شن انقدر تنگ نظر و حسودن اگه شوهرت توان مالی داره حتما برو

میشه برای اینکه یه بچه سالم و باهوش داشته باشم برام دعا کنی و آرزوی خوب کنی؟ممنون🙏 اینو بدون حس خوبت برای بقیه دوبرابرش به خودت برمیگرده🌼

اصلا جواب نده. چون به ایشون ارتباطی نداره. خب نظرشونو گفتن دیگه. شما هم محترمانه کار خودتو بکن. این خودش یه جواب محکمه!

جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟
2706