2737
2734
عنوان

شوهرم کتکم میزنه کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 1656 بازدید | 84 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

توهم بزنش من یه بار شوهرم زد انقدر چنگش زدم فرار کرد بعدم میگفت دست بزن داری تو😂😎

منم یه بار تابه رو کوبیدم صورتش عین .....ازم میترسه  دفع اخرش بود دست روم بلند کرد 

آرامش روزهای بیقراریم خدا....
خانوادم میگن آبرومون تو شهر میره

تو کتک بخوری و کبود راه بری آروشون حفظ میشه ؟ 

مگه تو کسی رو کتک زدی که بی آبرویی بشه براشون 

آبروی کسی میره که عرضه نداره حقشو بگیره نه کسی که زیر بار زور نمیره . 

به خانوادت چکار داری اصلا ؟ نشون بده زن قوی هستی ، برو شکایت کن ، مهریت هم بذار اجرا قشنگ حقتو بگیر ازش بذار یا آدم بشه و دیگه جرات نکنه بهت چپ نگاه کنه یا جدا بشو و برو خودت راحت زندگی کن 

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم .                                                                                       چگوارا
2731
خواهش ميكنم ازت باردار نشووووو  نميدونم چرا براي توليد مثل ايقد هولن بعضي از خانوما  تاپ ...

نه دیگه عمرا اصلا ازش متنفر شدم میخام بمیره تا نبینمش. بخاطر خانوادم همش دم نمیزدم تا هیشکی جز خودم عذاب نکشه

2740
نه عزیزم حدود سه ماه بود ک خوب شده بود فکر میکردم آدم شده

منم شوهرم دست کمی  از تو نداره   مثل دقیقا توبهن خانوادم پشتم نیستن و میگن برو باهاش ولی من اولش سست بودم ولی الان سفت وسخت تو روی همه وایسادم تا بچه ندارم جدابشم همشم  بگو پس پس فردا با بچم بیام رو سرتون خانوادت  بعدا بدبخت شدی  زیر دستش تلف شدی میگن  ما ازکحا میدونستیم این زندگی واینده خودته یادت نره فقط ی بار ما حق زندگی داریم مگه چندسال جوونیم  و باهزار ارزو ازدواج کردیم پس  جداشو  و مخکم توروی خانوادت وایسا   شوهرتم ببر روانپزشک حتما اگه جدانشدی

چه عصبانی😐

والله ادم حرصش میگیره اینا رومیبینه ب قول استارتر شبانه روز  زیر مشت لگدش بعد خانم دنبال راه چاره برای باردارشدن و اقدامه بعد همین اینان بچشون تو محیط پرتنش و استرس بزرگ میشن یا بچه طلاق میشن   

2706