2733
2734
عنوان

شوهرم کتکم میزنه کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 1656 بازدید | 84 پست
شکایت کن

شکایت کنه کار ب جایی پیش میبره واقعا؟ 

من واقعا برام سواله ک دادگاه چیکار میکنی با همچین ادمی

فروش ماریانا جهت درمان عفونت زنان تنگی واژن و افزایش میل جنسی و روغن خراطین اصل برای حجم دهندگی عضلات صورت و بدن... 🌹🌹🌹

با بچه اوردن چیزی درس نمیشه،،آدمی ک ذاتش بده بده ..فک نکم با بچ اوردن دس بزنش خوب میشه..ی خانومیم چن وقت پیش میگفت فک کردم بچ بیارم شوهرم ادم میشه ولی نشد..اشتبا نکنی بچ بیاریااا.

دوستان میشه واسم اینکه مشکلم حل بشه دعا کنید ی صلواتم بفرسید ممنون میشم🧡💚❤🥺                                                                                                                                                                         🙏   ♡♡♡ 🙏

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

شوهر بی پدر من یه نظامی بی شرف بود که از نامزدی تا ماه عسل و بعد عروسی کتکم میزداااااا کلا 45 کیلو بودم منو بلند میکرد میکوبید رو زمین مهره هام جابجا شدن اخرش بعد 3 سال با یه بچه طلاق گرفتم که ای کاش همون نامزدی مشکلمو به مادر پدرم میگفتم دست بزن این حیوون قایم نمیکردم و زودتر جدا میشدم

2731

عزیزم من قبلا تاپیک زده بودم که دوستن از شوهرش کتک خورد و یک شب اومد خونه ما هر دو هم تحصیل کرده و وضع اجتماعی خوبی داشتن اما مردک بی عقل بود...همون دوستم که مربی هم بود یک شب دویده بود توی کوچه شوهرش دنبالش کرده بود سرش رو زده بود به تیر چراغ برق بعد هم اومد خونه ما...راستش من از شوهرش میترسیدم که ترغیبش کنم به شکایت اما دفعه بعد که برگشا شوهرش با کمربند زدش اینم رفت با همون کمربند کلانتری دهن مرده رو صاف کردن..همیشه میترسبد برای مدقعیت شدهرش بد شه اما بالاخره دلش رو زد به دریا الان دوساله آدم شده گاهی باید برای گرفتن حقت بدجوررر بجنگی

2738