2733
2739
عنوان

چرا شوهر من اینطوری

1314 بازدید | 21 پست

همش دلش میخواد با حرفاش منو نسبت به خودش حساس کنه و سعادت منو  تحربک کنه مثلا امروز میخواست بره سرکار گفتم حالا کجا میری گفتی فردا دیرتر مغازه رو باز میکنی با خنده گفت کارت مغازه رو اوردم برم یه جندتا شماره به دخترا بدم بیام یا گوشیش که اس میاد میگه عه دوست دخترم بهم پیام داد همه اینارو به شوخی میکه منم کلا حساسیت نشون نمیدم مثلا به سوخی  در جوابش میگم تو غلط میکتی دوست دختر داری ولی کلا زن حساس و شکاکی نیستنم .

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

یا داره میره حمام به صورتش داره سفیداب میزنه میگه خودمو تمیز کنم دارم میرم پیش دوست دخنرم همه به کاری مبکنن زنشون حساس نشه این برعکس همش در تدارک حساس کردن من حسادت منو تحریک کردن منه منم کلا حساس نمیشم ولی خب خوششم نمیاد

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
عین شوهر منه.بابا شوخی میکنه میبینه حساسی خوشش میاد تحریکت میکنه

اخه اتفاقا نیستم حساس

اونی که داره از این حرفا نمیزنه بیخود حساس نشوووو

میدونم نداره اصلا اهل این کارا نیست ولی شوخی هاش رو مخم بیش از حد شده

شوهر عمه ی من راه میره قربون صدقه ی عمم میشه جلو آشنا و غریبه میگه خانمی قربون تق تق کفشات😂 فرشته خانمم دورت بگردم و تپل من بعد از اونور میگه اگه هزارتا زن خوشگل بهم بدن قبول نمیکنم بجز اون که از همه خوشگلتره😂😂 22 ساله ازدواج کردن دست از پا خطا نکرده 24ساعت در خدمت عممه. گفتنش خوب نیست واسه بعضی خانما بار روحی داره ولی اونایی که میگن معمولا این کاره نیستن 

و خدایم کافی ست  
2706