2733
2739
واقعا؟!!دختر منم 11بهمن به دنیا اومده😍😍😍

اااااای جانم به به .چه خوب 

چه ساعتی .

من ۹ شب بیمارستان نفت تهران.

زایمان طبیعی

قدیما به بچه ها میگفتن بازیگوشی نکن🤨الان میگن گوشی بازی نکن😁🤣

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هرچی تو خونه داشته باشم مرغ گوشت گوسفند هویج سیب زمینی پیاز گوجه برنج جو پرک ورمیشل کلم بروکلی سبزیج ...

👏👏منم همین هارو میریزم ولی نه هر روز درست نمیکنم نمیدونم چرا 😢😢

اخه یه دختر دیگم دارم ماشاالله ۴سالشه. وقت نمیشه واقعا ولی ناراحتم باید هر روز درست کنم

منم 11شب زایمان طبیعی،اهواز😍

من تاریخ زایمانم ۹بهمن دادن ولی دیدم خبری نشد نه دردی نه چیزی خودمون رفتیم 😅😅گفتم تا ۱۱ بهمن بدنیا بیاد هم رونده تاریخش هم خودم اون روز هستم🤩🤩😅

2731
من تاریخ زایمانم ۹بهمن دادان ولی دیدم خبری نشد نه دردی نه چیزی خودمون رفتیم 😅😅گفتم تا ۱۱ بهمن بدنی ...

منم18بهمنزده بودن که یهو اونروز موقع پیاده روی کیسه ابم پاره شد دردم نداشتم اصلا رفتم بیمارستان معاینه کرد گفتن چهار سانت بازه بعدش دیگه روند زایمان طی شد

منم18بهمنزده بودن که یهو اونروز موقع پیاده روی کیسه ابم پاره شد دردم نداشتم اصلا رفتم بیمارستان معای ...

آخی چقدر خوب ...

بسلامتی

ولی من که رفتم هیچی باز نشده بود😁گفتم معاینه کنید تاباز بشه راه رفتم اینقدر ورزش کردم همونجا با توپ تا بازشد

خودت متولد 11بهمنی؟من شوهرم 18بهمنه سونو همواسه دخترم 18بهمن زده بود،شوهرم میگه چی کیشد یه هفته صبر ...

اره گلم من خودمم ۱۱ بهمن.

اره عجله کرد یکم صبرمیکرد روزتولد باباش میومد😅

2738

والا منم شاغلم اونم بیمارستان شیفتامم زیاده حتی امروز صبح تعطیلم سرکار بودم ولی به هرزوری هست درست میکنم.خداییش وقتی هم نمیگیره یه سوپ بارگذاشتن من شاید روزی کلا یه ساعت توآشپزخونه باشم یعنی بیشتر وقت نمیکنم انقدر سرم شلوغه توهمون یک ساعت سریع السیر به کارام میرسم

دوست عزیز کامنت بنده در یه تاپیک صرفا برای اظهار نظر برای صاحب تاپیکه لطفا افراد دیگه رپلای نکنید.با تشکر
آخه هم زایمانم تاریخش ردشده بود. هم گفتم روز تولدم باشه ❤

عزیزم،خیلیم خوب😍رفتار دخترت چجوریه،مثلا چکارایی میکنه که احساس میکنی بزرگ شده،دخترمن جدیدا چیزایی رو که میبینه تکرار میکنه😍

عزیزم،خیلیم خوب😍رفتار دخترت چجوریه،مثلا چکارایی میکنه که احساس میکنی بزرگ شده،دخترمن جدیدا چیزایی ر ...

اره تازه اهنگ برنامه ببعی رو خیییئیلی دوست داره شبکه پویا صبح ها ساعت ۱۰ونیم میزاره .اهنگش شاده تا اون میاد میره جلو تلویزیون وامیسته دستشو میبره بالا میرقصه مثلا 😅😍😁❤😍