2737
2734

من پسرم دنیا اومد قدش ۵۲  بود وزنش ۳۴۰۰

پایان ۹ ماهگی قدش ۷۵ بود وزنش ۹۵۵۰

الان ۹ ماه و نیمه س

دوست عزیز کامنت بنده در یه تاپیک صرفا برای اظهار نظر برای صاحب تاپیکه لطفا افراد دیگه رپلای نکنید.با تشکر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

. نه منم همینا رو میدم،گفتم ببینم چیز جدیدی هست بدم یا نه،دختر من هنوز دندون درنیوورده،جاش باد ...

آخی 😍😍عقب چرا؟؟

دخترم طفلک زود در اورد دندون❤

قدیما به بچه ها میگفتن بازیگوشی نکن🤨الان میگن گوشی بازی نکن😁🤣

پسر  من ۴تا دندون داره چهاردست و پا میره دستشو میگیره به مبل نیم خیز میشه بعد وایمیسه هرروز براش سوپ درست میکنم غذای خودمونم میدم صبحانه هم یه روز فرنی باخرما یه روز تخم مرغ میدم

دوست عزیز کامنت بنده در یه تاپیک صرفا برای اظهار نظر برای صاحب تاپیکه لطفا افراد دیگه رپلای نکنید.با تشکر
2728
2740
منم میگم طفلک دخترم دیر دندون اوورده😲،نمیدونم خودشو میکشه عقب جلو نمیاد،تازه خوبم نمیتونه وایسه سر ...

خدا حفظش کنه😍🤲

پسر  من ۴تا دندون داره چهاردست و پا میره دستشو میگیره به مبل نیم خیز میشه بعد وایمیسه هرروز برا ...

آخی عزیزم چه خوب.

تو سوپ چی میریزی گلم

آخی عزیزم چه خوب. تو سوپ چی میریزی گلم

هرچی تو خونه داشته باشم مرغ گوشت گوسفند هویج سیب زمینی پیاز گوجه برنج جو پرک ورمیشل کلم بروکلی سبزیجات کدوحلوایی.همشو که همیشه ندارم هرچی دم دستم باشه میریزم

2706