2733
2739

اگه تجربه دارین بگین خواهرم بارداره کلا همش سردش میشه پاهاشم خیلی سرده ایا ربطی به جنسیت داره ؟اگه ربط داره با همچین علایمی جنسیت بچه چیه ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پسره میشه علائم دیگشم بگی چند هفتس نی نی کدوم سمته کلا چ علائمی داره مثلا پوستش خشک میشه

من دیدم پاهاش ک سرد بود نی نیش پسر بود اما در خیلی از مواردم صدق نمیکنه

خنده بر لب میزنم تا کَس نداند راز مَن...وَرنه این دنیا که مادیدیم خندیدن نداشت...
2731

خانوما میخام برم همین روزا تعیین جنسیت تروخدا خیلی محتاج به دعاتونم یه دختر دارم عاشقشم دوست دارم این یکی اول از همه صحیح و سالم و صالح باشه بعدم پسر..واسم دعا کنید..

دعای دیگران بیشتر در حق ادم میگیره

الهی ک هرچی از خدا میخواید بهتون بده🙏🤲

ببخشید اسی جونم🤩😘

خدا جونم مرسی❤
2738
منم دست و پاهام همش سرده، اما نمیدونم ربطی به جنسیت داره یا نه، منم هنوز جنسیتشو نمیدونم

دختر،پسر برعکس مدام داغی

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 

مال من هم پاهام سرد بوده هم شکمم یخ یخ بود اما برا خواهر شوهرم برعکس منه پاهاش و شکمش خیلی داغن همش پاهاش رو میذاره رو سنگ و سرامیک خنک بشه من کم خونی ندارم اما خواهر شوهرم داره پلاکت خونشم خیلی پایین هست جنسیت جنین دوتا مونم یکی هست

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 
2706