2733
2734
عنوان

خانومایی که بیبی چکشون هاله داشته و باردار بودن بیان لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 2652 بازدید | 103 پست
ن تا حالا امپول تزریق نکردم دردای پری هم دارم امروز باید میشدم میبینم فعلا خبری نیست  میشه برا ...

چشم گلم ولی هستی.

برای خودم تاپیک میزنم.گاهی از طرف دوستم تاپیک میزنم گاهی سوالای دخترمو   میپرسم.اگه تناقض تو تاپیک هام میبینین دلیلش اینه🌹😊
اگ وقتی داشت مثبت میشد رنگش صورتی بود یعنی باردارید..این خشک شده نمیشه تشخیص داد

خیلی خیلی کم رنگ بود، در حدی که گفتم خب توهم زدم گذاشتمش کنار، بعد دیدم اینجوری شده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خیلی خیلی کم رنگ بود، در حدی که گفتم خب توهم زدم گذاشتمش کنار، بعد دیدم اینجوری شده

فردا با ادرار صبح انجام بده

آی ام کورد❤آنگاه که ناامیدی بر جانتــ پَنجه افکنده و رها نمیشوی..به من امیدوار باش.(زمر/53)
2731
قربون زبونت 

انشالله که هردومون بارداریم خدا دامن همه ی منتظرارو سبز کنه

امضاء قبلی:خدایا پس کی نوبت من میشه مامان بشم 😔امضاء جدید:خدایا به خاطر هدیه قشنگی که اخر سال ۹۸ بهم دادی هزار بار شکرت خودت مراقبش باش🙏🏻❤️۹۹/۴/۱ گل پسرم مرسی که اومدی تو دل مامانی و به زندگیم رنگ زیبایی بخشیدی منو بابایی بی صبرانه منتظرتیم🧿😘
انشالله که هردومون بارداریم خدا دامن همه ی منتظرارو سبز کنه

فدات عزیزم انشاالله ب زودی خبر دقیق بارداریمون ب خانومای مهربون اینجا بدیم ک مثل خواهرن خدایی

خدا حافظ خودشون و خانوادشون باشه

داری میای قدمت رو چشامون قلب مامان و بابا😍😘میشه برای سلامتی قندعسلم صلوات بفرستید😊دوستون دارممممم....
من تا حالا بیبی چکام اینجوری نشده به جز موقعی که امپول اچ سی جی زده بودم که مثبت کاذب شده بود

زیر ۵ دقیقه محاله کاذب باشه خودم کاذب زیاد داشتم  ولی هیچ کدوم زیر نیم ساعت نبودن مبارکت باشه

الهم صل علی محمد و ال محمد
اره میگم ک بارداری شک نکن بعد ۷ روز ک عقب انداختم پر رنگ شد اون بی بی ۱ روز جلو موعدم بود..مال تو هم ...

مال من اینطوری نبود

باید تیز نگاه میکردی تا ببینی

داری میای قدمت رو چشامون قلب مامان و بابا😍😘میشه برای سلامتی قندعسلم صلوات بفرستید😊دوستون دارممممم....
اره میگم ک بارداری شک نکن بعد ۷ روز ک عقب انداختم پر رنگ شد اون بی بی ۱ روز جلو موعدم بود..مال تو هم ...

انشالله که همینطور باشه

امضاء قبلی:خدایا پس کی نوبت من میشه مامان بشم 😔امضاء جدید:خدایا به خاطر هدیه قشنگی که اخر سال ۹۸ بهم دادی هزار بار شکرت خودت مراقبش باش🙏🏻❤️۹۹/۴/۱ گل پسرم مرسی که اومدی تو دل مامانی و به زندگیم رنگ زیبایی بخشیدی منو بابایی بی صبرانه منتظرتیم🧿😘
مال من اینطوری نبود باید تیز نگاه میکردی تا ببینی

احتمالا زود بی بی گذاشتی...منم خیلی کمرنگ بود شوهرم میگفت منفی...ولی بتام بالا ۲۰۰ بود..بی بی چک ها ما هنر میکنن بتا بالا ۱۰۰۰ دو خط مثبت میزنن...زیر ۱۰۰۰ بیشتر حاله س .به درد نمیخورن بی بی چک باید خیلی دقتش بالا باشه بتا بالا ۵۰ دو خط پر رنگ بیفته..اینقد عقب بنداریم ک دیگه نیاز ب بی بی چک نداریم خودمون میفهمیم😁

دوستم بی بی منم دقیقا اینقدر پر رنگ هس اما من چهار روز مونده به موعد زدم اونم مارک لاوین رز این مارک حتی خط cرو بعد یه ربع پر رنگ میکنه منم بی خیال شدم دو ساعت بعد دیدم هر دو خط پر رنگ هس البته من انتقال جنین پنج روزه داشتم یعنی درسته؟ البته قبلا با همین مارک امتحان کرده بودم چند ماه پیش بعد 4ساعت هم فقط یه خط داشت الان دو دلم 😢

الهی! نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی... در اگر باز نگرددنروم باز به جایی پشت دیوار نشینم چو گدا بر سر راهی... کس به غیر از تو نخواهم چه بخواهی چه نخواهی... باز کن در که جز این خانه نیس مرا پناهی........
دوستم بی بی منم دقیقا اینقدر پر رنگ هس اما من چهار روز مونده به موعد زدم اونم مارک لاوین رز این مارک ...

لاوین رز ک خیلی دیر رنگ میگیره تا پر رنگ بشه ولی حتما بارداری ..شک نکن بخاطر انتقال جنین سن بارداری شما با ما فرق داره چون ما بی بی مون ۳ ۴ روز بعد لانه گزینی ولی شما از لانه گزینی تون بیشتر میگدره.

.خدا حفظ شون کنه برات 🙏🙏🙏🙏

احتمالا زود بی بی گذاشتی...منم خیلی کمرنگ بود شوهرم میگفت منفی...ولی بتام بالا ۲۰۰ بود..بی بی چک ها ...

من امروز خیلی استرس داشتم قبلش ولی وقتی دیدم زیااااااد مشخص نی خورد تو ذوقم دلم خواست شوهرمو سوپرایز کنم طفلی بچه دوست داره

من امروز خیلی استرس داشتم قبلش ولی وقتی دیدم زیااااااد مشخص نی خورد تو ذوقم دلم خواست شوهرمو سوپرایز ...

اصلا نا امید نباش بی بی چکها الکین ...بتا بالا هزار یعنی  ۴ ۵ روز تاخیر مثبت میشه...تا پریود نیومد امید داشته باش..خودم علامت نداشتم الکی بی بی زدم دیدم رنگ گرفت چشام چهارتا شد..بعد تاخیر کم کم علامت ها امد..فقط سینهام بزرگ شده بود.ک قبلا هم نزدیک پری سینه م بزرگ میشد 

2706