2733
2734
راستی برا تو خونه شمعدونیم میمونه؟

شمعدونی فقط توحیاط

زخاک من اگر گندم برآید،از آن گندم اگر نانی پزی مستی فزاید!                                                                     منم مستی و اصل من می عشق؛بگو از می ب جز مستی چ آید؟

بچه ها یه تاپیک مرمری هست عکس گل هاش و توضیحاتشو نوشته برین بخونین

هی از بنده خدا سوال نکنین کچل بشه فقط برین بخونین تاپیکو😶😶😶

سردار دوست داشتنی و محبوب.شهادت حق شما بود..شهادتان مبارک   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کار خاصیم براشون میکنی؟یا فقط آبیاری

آره کود دهی دارم.خاکشون سالی ی بار تعویض میکنم ابدهی بابرنامه ریزی 

زخاک من اگر گندم برآید،از آن گندم اگر نانی پزی مستی فزاید!                                                                     منم مستی و اصل من می عشق؛بگو از می ب جز مستی چ آید؟
وای داغ دلم تازه ‌‌‌شد من عاشق گلامم یه گلدون دارم نمیدونم اسمش چیه شبیه گل ناز گوشتی هستی چند ...

😭😭😭عزیزم

جاشونو عوض کن تو اتاقی آشپزخونه ای جایی

یا ببر خونه مامانت بزار

تیکر خونه دار شدنمه😍بایاری خداوند مهربان😍
2728
بچه ها یه تاپیک مرمری هست عکس گل هاش و توضیحاتشو نوشته برین بخونین هی از بنده خدا سوال نکنین کچل بش ...

فداتتتت

من گل زیاد دارم هر گلی میکارم محشر میشه جز شمعدانی

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2740
من گل زیاد دارم هر گلی میکارم محشر میشه جز شمعدانی

من قبلا گل زیاد داشتم😭😭😭همشون خراب شدن

الان دوباره شروع کردم خریدن وبذر کاشتن😍خدا کنه بتونم نگه شون دارم😭😭

من قبلا گل زیاد داشتم😭😭😭همشون خراب شدن الان دوباره شروع کردم خریدن وبذر کاشتن😍خدا کنه بتونم نگه ...

بچه ها همیشه مسخرم میکنن گلخام رو ناز میکنم حرف میزنم باهاشون

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
بچه ها یه تاپیک مرمری هست عکس گل هاش و توضیحاتشو نوشته برین بخونین هی از بنده خدا سوال نکنین کچل بش ...

ببخشید خانومی🙈من تاپیکشو پیدا نکردم ،میشه لینکشو بزاری برام❤❤❤

بچه ها همیشه مسخرم میکنن گلخام رو ناز میکنم حرف میزنم باهاشون

عزیزم😍منم خیلی دوسشون داشتم😍یکی یکی که خراب میشدن من گریه میکردم😢