2737
2739

من دارم ی عالمهههههه

زخاک من اگر گندم برآید،از آن گندم اگر نانی پزی مستی فزاید!                                                                     منم مستی و اصل من می عشق؛بگو از می ب جز مستی چ آید؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
عكسشونو بذار😘😘

من هم دارم انواع رز محمدی اما الان گل ندارن که

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
وای واقعا😍چطوریه نگهداریش؟تو همون محیط خونه با نور غیر مستقیم رشد میکنه؟ اگه میتونی عکسشو بزار ببی ...

همش کاکتوس انواع مختلف دارم پشت پنجره هست نورغیرمستقیم.توحیاطمم الوئه ورا

زخاک من اگر گندم برآید،از آن گندم اگر نانی پزی مستی فزاید!                                                                     منم مستی و اصل من می عشق؛بگو از می ب جز مستی چ آید؟

وای داغ دلم تازه ‌‌‌شد من عاشق گلامم یه گلدون دارم نمیدونم اسمش چیه شبیه گل ناز گوشتی هستی چند سال طول کشید تا بزرگ بشه حسابی آویزون شده بود خونه بغلیمون رو کوبوندن دارن میسازن سیمان بلند شده نشسته روش داره نابود میشه هیچی ازش نمونده😭

در دلم آشوبی ست که خدا داند و من😔😔
راستی برا تو خونه شمعدونیم میمونه؟

پشت پنجره افتابگیر

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

الان بیرونم‌ بعدمیزارم عکس 

2706