2733
2739
عنوان

قسمت و حکمت

1206 بازدید | 25 پست

چه کسانی به قسمت و حکمت اعتقاد دارند

و اینکه ازدواج رو قسمت میدونند و اینکه ازدواج اصلا دست خودم ادم نیست

کسانی که ازدواج کردند و به این موضوع اعتقاد دارند از خاطرات ازدواجشون تعریف کنند

ب نظرم چند نفر برای ازدواج سر راه آدم یا همون تو قسمت ادم قرار دارن .. که با هر انتخاب هرکدومشون وارد ی مسیر جدید از زندگی میشیم ..

ب خودمون بستگی داره کدوم و انتخاب کنیم 

این کاربری دست دختر خالمم هست گاهی ی تاپیک تاپیکی میزنه خیلیییی کم ‌‌‌‌.. اون متاهل من مجرد خب پس ی وقتایی ی تناقضایی داره تاپیکا چون از دوتا جهان متفاوتیم  دختر خالم دیگه شماره نداشت ک با خط خودش کاربری بسازه ) من عضو کمپین تحریم همگانی نینی سایتم 😂از تاریخ ۱۰/۱ ( اول دی ماه ) ..‌هیچ تاپیکی نزنیم و هیچ تاپیکی هم شرکت نکنیم .. 🖐🏻 دق و دلی تموم گرونی ها و اعتراضایی که باید میکردیمو نکردیم توی زندگیمون رو سر سایت خالی کنیم؟ 😂😂 گناهه ( ولی شوخی در رفته متحد شیم این ماجرای عکس حل شه به حرفمون گوش کنن  ) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیشه همه جیزو انداخت گردن قسمت وحکمت پس عقلو خدا واسه چی بهمون داده 

وروزی آدمها یک بار برای همیشه از چشمانت می افتند....مهم نیست نسبتشان چقدر نزدیک است یا چقدر دور.....مهم اینست تا ابد هیچ حسی به آنها نخواهی داشت!!!
2728
ب نظرم چند نفر برای ازدواج سر راه آدم یا همون تو قسمت ادم قرار دارن .. که با هر انتخاب هرکدومشون وار ...

واقعا پس چرا من هر چی سعی میکنم که با کسی که دوست دارم ازدواج کنم ولی نمیشه همش میگن این قسمتت نبوده

2738
واقعا پس چرا من هر چی سعی میکنم که با کسی که دوست دارم ازدواج کنم ولی نمیشه همش میگن این قسمتت نبوده

اونم تورو میخواد ؟؟ 🤨🤨

این کاربری دست دختر خالمم هست گاهی ی تاپیک تاپیکی میزنه خیلیییی کم ‌‌‌‌.. اون متاهل من مجرد خب پس ی وقتایی ی تناقضایی داره تاپیکا چون از دوتا جهان متفاوتیم  دختر خالم دیگه شماره نداشت ک با خط خودش کاربری بسازه ) من عضو کمپین تحریم همگانی نینی سایتم 😂از تاریخ ۱۰/۱ ( اول دی ماه ) ..‌هیچ تاپیکی نزنیم و هیچ تاپیکی هم شرکت نکنیم .. 🖐🏻 دق و دلی تموم گرونی ها و اعتراضایی که باید میکردیمو نکردیم توی زندگیمون رو سر سایت خالی کنیم؟ 😂😂 گناهه ( ولی شوخی در رفته متحد شیم این ماجرای عکس حل شه به حرفمون گوش کنن  ) 
اونم تورو میخواد ؟؟ 🤨🤨

درباره شخص خاصی صحبت نمیکنم درباره همه چی میگم و اینکه دست رو هر چی و یا شخصی که میزاریم نمیشه من نمیدونم اون چی قسمت و حکمت ماست خسته شدم هر چی خواستیم گفتن به صلاحت نبوده 

درباره شخص خاصی صحبت نمیکنم درباره همه چی میگم و اینکه دست رو هر چی و یا شخصی که میزاریم نمیشه من نم ...

منم خسته شدم گند بخوره به قسمت.انقدر دویدم کم آوردم.بخدا بقیه با یک دهم انرژی ک من گذاشتم به هدفاشون رسیدن من شب و روز دارم زحمت میکشم ولی هییییچ

درباره شخص خاصی صحبت نمیکنم درباره همه چی میگم و اینکه دست رو هر چی و یا شخصی که میزاریم نمیشه من نم ...

من مادرم ۸ سال منتظر پدرم بود .. نامزد کرد ولی خودش بهمش زد .. یعنی اگه میخواست چشم بدوزه ب حکمت و قسمت نامزدیش و بهم نمیزد و میگفت قسمت بوده ولی بهم زد .. یا هزار مورد اینجوری هست .. 

خوب باید اونی ک میخوایم تورو بخواد ک بشه دیگ .. شاید اون معیار تو باشه ولی تو معیار اون نباشی و اون دلش ی جای دیگه باشه .. 

2706