2737
2739
عنوان

چطور جزئیات رابطمو با شوهرم از جاریم و خونواده همسر پنهان کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1277 بازدید | 46 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم با شوهرم دوست بودم البته اومدن خواستگاری و ردشون کرد بابام بعد من دو سال باش بودم و جاری دومیم هم دوست بود سه سال با قصد دوستی بدون ازدواج ک ب ازدواج ختم شد.جاری سومیم کاملا سنتی .تا حالا نپرسیده ولی خیلی ادعاش میشه که پاک و دس نخوردس اگر ی روز بپرسه میگم ما عاشق هم شدیم و اونموقع اصلا تو کتم نمیرفت با یکی از راه رسیده و ندیده نشناخته ازدواج کنم .اینجور ازدواجی رو نمیپسندم

وعده خدا حق است.لحظه ای شک نکنید
خواهرم فکر کنم شما ازت هم سوال نپرسن خودت همه چی رو بگی 🤣 شوخی بود ، به دل نگیر 

بعیدم نیست من اینقدر سوتی میدم که حد نداره😅با دختر خاله اش صحبت پایان نامه ارشد بود و داشتیم میگفتیم خیلی سخت بوده و منم گفتم منم آخراش دیگه بریده بودم و ویرایش آخرشو دادم فلانی انجام بده(همسرم)! حالا من ۳سال پیش ارشدمو تموم کردم ولی چند ماهه عقد کردیم🙈 

منم با شوهرم دوست بودم البته اومدن خواستگاری و ردشون کرد بابام بعد من دو سال باش بودم و جاری دومیم ه ...

ولی من یکی از دلایلی که دوست ندارم جزئیات رابطمونو بگم اینه که نکنه جاریم با خودش بشینه مقایسه کنه و بگه کاش منم از قبل با همسرم دوست بودیم و روابط عاشقانه داشتیم،اخه برای دوستام که رابطه مارو از نزدیک میدونن عشقمون یه موضوع غبطه برانگیزه همیشه

دختر خوبیه البته، ما هم هنوز اونقدر همو ندیدیم ولی اگه پرسید چی؟

دلیلی نداره مسائلی رو که فک میکنی خصوصی هست بازگو کنی 

دیوار رو حفظ کن که نه اجازه بدی هر سوالی ازت پرسیده بشه  و نه بی احترامی بشه

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
2738
نه که خودم توضیح بدم ، ولی مثلا اگه بپرسن سالایی که از هم دور بودید میومد بهت سر بزنه یا همو میدیدید ...

بگو عزیزم شما ماشالله چقدر کنجکاوی در مورد مسائل زندگی ما😊

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
ولی من یکی از دلایلی که دوست ندارم جزئیات رابطمونو بگم اینه که نکنه جاریم با خودش بشینه مقایسه کنه و ...

عزیزم.پس جایی نگو گلم ک خدایی ناکرده چشم بد ازت دور باشه

وعده خدا حق است.لحظه ای شک نکنید

یکی اینجا از جاری راضیه اونم دوستان نمیزارن 

عزیزم بگو قسمت بوده مثل این همه ادم ک از شهر ب شهر دور زن و شوهر شدن

داری میای قدمت رو چشامون قلب مامان و بابا😍😘میشه برای سلامتی قندعسلم صلوات بفرستید😊دوستون دارممممم....

تو ولایت ما میگن آب دو هوو تو ی جوب میره آب دوتا جاری عمرا پس هرچیم پرسید مختصر در حد ی دوران خوب مث دوران های اشنایی همه رو داشتیم قرار نیست زندگیتو رمان کنی بدی دستش بخونه چون از همونا راه میسازه برا ضربه زدن بت با جاری مادر شوهر خواهر شوهر ن دردودل کن ن درباره دردودلشون ابراز نظر کن ی چی میدونم ک میگم تازه زندگیت و هم فقط مختص ب خودتو شوهرت کن بقیه بی بقیه اون اتفاقا فانتزیای تو و شوهرته و داستان عاشقی بابا مامان برا بچت حتی فردا روزی خواهر خودتم نباید بدونه چون چوبش میکنه میزنه تو سرت 

خنده بر لب میزنم تا کَس نداند راز مَن...وَرنه این دنیا که مادیدیم خندیدن نداشت...
2706