2733
2739
عنوان

هفته ۳۷هستم بیاین لطفا

77 بازدید | 12 پست

کم مونده هفته ۳۷رو تموم کنم نمیدونم چرا چند روزه دلپیچه و اسهال گرفتم ،اینا علتش چیه اصلا نمیتونم بشینم کلا شکمم اذیتم میکنه خیلی بهم فشار میاد ،الانم معدم و پشتم درد میکنه

😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دلپیچه رو نمیدونم ولی اون دردا طببعیه ...کم کم دادی اماده زایمان میشی.جای بچه نیست دیگه فشار میاره به شکم و معده و قوس کمر زیاد شده الان دیگه.کلا اواخرش نابودی دیگه...

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)
2728

استراحت کن تا بری تو هفته سی و هشت دیگه با خیال راحت زایمان کنی،،،همش استراحت کن تا دردی نیاد سمتت چن روز دیگه رو بگزرونی

زمستان سرد منم بهاری گرم دارد،،،بزرگ میشم واسه کسی که کوچیکم کرد...🥰😉
نه عزیزم زایمان 

گلم هر زنی که وارد هفته ۳۷ میشه باید بره معاینه لگن

که ببینه میتونه طبیعی بیاره یا خیر

خاطره زایمان طبیعی من درکنار همسرم❤❤دوستای گلم همسر بنده دندون پزشکن اگه سوالی داشتین درخدمتم❤
واي كاش من ٣٧ هفته بودم يعني اين هفته ها هم واسه منم مياد

چرا نیاد عزیزم تا چشم روهم بزاری اخرای،حاملگیت اومده ،اما خیلی سخته خدایی خیلی اذیت میشم نه میتونم بشینم نه میتونم بخابم

😘
2738
زایمان دوممه گلم

اهان 

بسلامتی عزیزم

ایشالله بسلامتی بغلش بکنی

خیالت راحت استراحت کن هیچ کاری نکن این ۲ ،۳ هفته اخر هفته های فوق العاده حساسی هستن 

خیلی مراقب خودتو اون تو دلیت باش

خاطره زایمان طبیعی من درکنار همسرم❤❤دوستای گلم همسر بنده دندون پزشکن اگه سوالی داشتین درخدمتم❤
چرا نیاد عزیزم تا چشم روهم بزاری اخرای،حاملگیت اومده ،اما خیلی سخته خدایی خیلی اذیت میشم نه میتونم ب ...

انشالله ك به سلامتي زايمان كني و ني نيتو به خوشي بغل كني موقع زايمانت واسه منم دعا كن

خدا جونم بابت هديه اي ك بهم دادي ممنونم🙏🏻ماكانم تمام زندگيم👶🏻