2737
2739
@نی_نی_یار_3     سلام این کاربر هم باز داره از عکس حرف میزنه و کاملا نامرتبط به تاپیک کا ...

عزیزم این مسایل دیگه نی نی یار صدا کردن نداره توهینی نشده

🔺 برای حذف تاپیک روزهای زوج از ساعت ۱۰:۳۰ تا 15 به پی وی (پیام خصوصی)  niniyar1@  پیام بدید 🔻

چرا تو کامنتاشون هست. باز هرجور شما صلاح میدونید. 

هم نامرتبطه ب تاپیک هم باقصد اذیت و تخریب و برای بار صدم.

هربار یه عده میان و بااین حرفای نامربوط و اتهام و تخریب کاری میکنن من تاپیک رو قفل کنم.شمابفرمایید من چه کنم

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عکسو مطرح میکنن و من هرتوضیحی بدم ب چیزی متهم میشم

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    

من عذرمیخام که بخاطر این کاربرا انقد صداتون کردم. واقعا ادمو مستاصل میکنن

2731
چرا تو کامنتاشون هست. باز هرجور شما صلاح میدونید.  هم نامرتبطه ب تاپیک هم باقصد اذیت و تخریب و ...

من تخریبی کردم؟ من توهینی کردم؟؟؟؟ چرا انقدر از شخصیت خودت فراری هستی واقعا نمیدونم....

من گفتم شما به میل خودت عکس میزاشتی و می گفتی من اینم بعد گفتی این نبودم بالاخره کدومش؟؟؟ 

عکست مهم نیس این دوگانه بودن ها برا چیه؟؟ مثلا الان برا من چه فرقی میکنه تو اون آدم باشی یا نباشی کاش ذره ای از حاشیه دور شی ببینی اونی که همش داره دور باطل میزنه و به هیچ جا هم نرسیده تویی وگرنه زندگی کاملا در جریانه

شما منو دشمن بدون هرچند بعید میدونم اصلا منو بشناسی. چند ساله هم همه جور توهینی به من کردی که بازم جای گفتنش نیس .از اخرین باری که باهات صحبت کردم که سال ۹۴ بود ۴ سال گذشته و تو این ۴ سال تو زندگی من خیلی اتفاقا افتاده و من دیگه اون آدم سابق نیستم سعی در رنجوندنت هم ندارم ولی تو همون آدمی حتی با همون مشکلات سابقت  .  بازم بگو پدرم فلان همسرم فلان مادرم فلان برادرم فلان خانواده همسرم فلان  .... و تو هیچ گونه تقصیری تو هیچ مساله ای نداری ... باشه عزیزم همین فرمون رو برو جلو ده سال دیگه هم همینجا که هستی بمون .ده سال دیگه نه منی هستم نه به قول تو هم مسلکام  باشیم هم نباید فرقی به حالت داشته باشه محض رضای خدا هم شده یکبار فقط یکبار از اینکه بقیه رو مقصر بدونی دست بردار و با خودن بگو من کجا رو اشتباه کردم من چه کاری میتونم بکنم برا بهتر شدن شرایطم....فقط همین

اگر میدانستم به تو منجر خواهد شد....هزاربار میزیستم.... تمام آن عمر پریشان را....
من تخریبی کردم؟ من توهینی کردم؟؟؟؟ چرا انقدر از شخصیت خودت فراری هستی واقعا نمیدونم.... من گفتم ...

من ازچیزی فراری نیستم، فقط ازینکه عده ای همش تو حاشیه ان و صدبار بحث عکسو مطرح کردن خسته و منزجرم دیگه.

منم تغییر کردم، تغییر لزوما نباید طلاقم یا بچه یا چیز دیگه باشه.

ازخیلی جهات.

شمام بهتره ب عیوب خودت بپردازی جای اینکه دنبال اصلاح و عیب من باشی، دوگانگی یاهرچیزی، حاشا، عدم تغییر و سایر اتکتهایی که زدی.

اگه شماهمون خاطره ای که بله یادمه چقدر اذیت کردی، توهین تمسخر،حمله های گروهی! بعد تو ب من میبگی که توهین کردم بت؟ جالبه

اینم بگو n  بار اومدی و اومدید اذیت ، چندبارم جواب شنیدید....

مرسی که به فکر منی ! اینو سالهاس میدونم که شماها دلسوز و خیرخواه منید!!

بیخیال ، وقت خوش