2733
2734
شوهرمنوببین تو خوبیامون میگه وقتی بحثمون میشه هی پیام نده وگله کن ولی من هی تکرار میکنم اخرین بار هم ...

چه بد

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    

مهرپاکان عزیز   ب فکرتم    دوست داشتی برای رفع مشکلاتت بیا تاپیک""   من خودم را دوست دارم""    اونجا مشاوره بگیر    تاپیک خوبیه....اسم تاپیک بالای صفحه سرچ کن میاد...

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مهرپاکان عزیز   ب فکرتم    دوست داشتی برای رفع مشکلاتت بیا تاپیک""   من خودم را ...

سلام مهربون

ممنون

باشه

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
سلام مهربون ممنون باشه

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3191650/من-خودم-را-دوست-دارم

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...
2731
https://www.ninisite.com/discussion/topic/3191650/من-خودم-را-دوست-دارم

خودم رفتم تو تاپیکش

مرسی از محبتات

عین شوهر من خخخخخخ خخخخخخخخ وای واقعا خیلی بدهدخیلی بمباران میشن از پیام 

😁😁😁دارم روخودم کارمیکنم چرا ما اینجوری ایم🤣

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری
نمیدونم ما خیلی عقب افتاده ایم‌یا اونا خیلی جلو افتاده!😁

]

من اینوکه مخالف تنهارفتن من ب شمال و امثالهم باشه ، قبول دارم

یاکه بادوستام بخام برم، قبول دارم و حرفی تو این ندارم

ناراحتی من ازینه که بین من و خانوادش، اونا اولویتن براش....نمیدونم چه کنم، خیلی رنجم میده این

بنظر من زشت ترین کاری که ی همسر میتونه بکنه اینه که وقتی همسرش از بیرون میاد حتی از جاش هم بلند نشه! خدایی چطور تونستی اونجوری برخورد کنی؟ اونم وقتی از سفر برگشته!! من که شوهرم تا سوپر سر خیابون میره وقتی میاد خودم میرم در و باز میکنم واسش و کلی تحویلش میگیرم فک کن از کربلا بیاد بعد تو از جات هم بلند نشده باشی!!!

دلم برا شوهرت میسوزه گیر تو افتاده. همیشه ی جور تاپیک میزنی ک انگار خودت عاااالی و خوب هستی و شوهرت مشکل داره. اینقد خودخاهی ک حاضر نیستی خودتو درمان کنی‌. تو دچار خودبرتر بینی شدیدددد هستی.تو یه بیماری. ب خودت بیا. هرچند بعید میدونم حرفام روت اثر کنه.

یه شیرهيچوقت خودش رو نگران نظرات گوسفند جماعت نميكنه :))

وااای ثنا چقد از دستت حرص میخورم ،این حرفت یعنی چی که بهش میگی خوب بودنو از من یاد بگیر،،،،،،چقد تو نخش رفتی که تو اولویت زندگیشی یا پدر مادرش....خسته نشدی؟این همه سال این راه و رفتی جواب نداد حالا رهاش کن بهش حق انتخاب بده بزار اونجور که دوست داره زندگی کنه ،تو به معنای واقعی کلمه زندگیرو به کامش زهر میکنی،من اگه جات بودم وقتی شوهرم از در وارد شد همه ناراحتیهامو پشت سیاست زنانم قایم میکردم و میرفتم به استقبالش ..‌‌‌‌.‌هررررر موقع تاپیک زدی نالیدی هیچ وقت نخواستی خوبیاشو پیش خودت و شوهرت بزرگ کنی .......

علمدار ما این بار هم از سرزمین فرات برنگشت😭😭😭🖤            سردار خوبی ها تو همیشه در قلبمان زنده ای 😭😭😭😭
دلم برا شوهرت میسوزه گیر تو افتاده. همیشه ی جور تاپیک میزنی ک انگار خودت عاااالی و خوب هستی و شوهرت ...

چرا حمله میکنی عزیزم تو جای اون نیستی ببینی چی میکشه اگه اینجوری باشه همه ما زنا بیماریم!!! این یه واکنشیه که اکثر زنا در مقابل سردیها و بی مهریا از خودشون نشون میدن شما درک درستی نداری

می رسد روزی که احساس مرا باور کنی….🖤
2706