2733
2739
عنوان

باردارى با معجزه كى داشته؟؟؟؟

77 بازدید | 7 پست

سلام من چند وقت پيش اى وى اف كردم كه منفى شد چون شوهرم اسپرمش ضعيفه يعنى شكل اسپرمش صفره ولى تعدادش خوبه خيلى هم تقويت كردم ولى خوب نشده الان خيلى نا اميدم احساس ميكنم شايد هيچ وقت نشه همش به خودم ميگم با اى وى اف نشد حالا طبيعى با اين اسپرم ضعيف با اين شكل داغون اسپرم  ميشه ميگم معجزه برا من نيست خوش به خال اونا كه براشون معجزه شده  اخه خلاصه خيلى ناراحتم خيلى خدا دلمو بدجور شكست 😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من شوهرم واریکسل داره.

هیچ امیدی ب بارداری نداشتم.

ولی همون ماه که خییییلی ناامید بودم بی بی چک مثبت شد.

اصلا باور نمیکردم میگفتم کاذبه.باز آزمایش دادم بازم باور نمیکردم.تا رفتم سونو صدای قلبشو شنیدم.

الانم بغلم خوابیده.

💚باخدا می رقصانم تمام دنیا را به ساز آرزوهایم...😉
2728

سلام عزيزم..كل اين زمين و اسمان ها براي خداست..تو،همسرت،خلق شده ي خداييد..خدا كه استغفرالله نميگه ايواي حالا چيكار كنم اسپرمش ضعيفه چطوري بچه بدم بهشون..

همه چيز خدا افريده و قدرتمند تر از خدا هيچ چيزي نيست..

اين چيزا براي ادما مشكل نه خدا..

خدا تو قرانش گفته به هركي بخواهددختر و به هركي بخواهدپسر ياازهردو ميدهد..

و اينكه بله بارداري من طبق مدارك پزشكي يك معجزه بود..

و غيراز اينا بارداري همه يه معجزست.(زن اون ماه تخمك گذاري داشته باشه مرد اسپرم قوي داشته باشه حالا از ميليون ها اسپرم سيصدتاش برسه لوله فالوپ حالا از اون سيصدتا صدتاش بره دور تخمك حالا در اخر ايا تخمك خوشش بياد از يكي از اونا يا نياد حالا خوششم اومد ايا موفق به لانه گزيني تو رحم بشه يا نشه اشتباهي نره لوله فالوپ لانه گزيني كنه،حالا لانه گزيني كنه ايا مادر چيز اشتباهي بخوره كه بچه سقط بشه يا نه ناگهاني زمين بخوره كه بچه سقط بشه يانه اصلا بچه مرده به دنيا بياد يانه.....)خلاصه كه فكر نكن بقيه راحت بچه دار شدن اونا هم يه معجزه بوده..

بچه ها واسه منم دعا کنید من شوهرم واریکسول خفیف داره ک دکتر گفت ازمایشش بد نیست خودمم کیست ریز دارم ک با دارو فولیکولای خوبی دارم ولی باردار نمیشم برام دعا کنید تو رو خداا

پسرم دنیام  خدایا خودت مواظبش باش
2738