2733
2734
عنوان

خوندن کنکور در حین دانشگاه رفتن.

2512 بازدید | 13 پست

من به شغلای مربوط به بیمارستان خیلی علاقه دارم . امسال رفتم دانشگاه ولی برای کنکور هم همزمان میخونم . اینقدر صفر نیستم ولی میدونم که میتونم رتبه ی خوبی بیارم. 

میدونم همزمان سخته مخصوصا که متاهلم هستم و باید کارای خونه رو هم بکنم . ولی نمیخوام برام یه حسرت بشه . کسی بوده موقیعت منو داشته باشه و موفق شده باشه برای کنکور .

خدا جونم کمکم کن تو رشته ی تحصیلیم خیلی پیشرفت کنم و موفق بشم  ..... با پزشکی قبول شدن داداشم هم خوشحال ترم کن . دوستتت دااارم.
سلام عزیزم منم میخوام اینکارو کنم ولی میگن سخته و نمیشه هم از درسای دانشگاه میمونین هم از کنکور

عزیزم میدونم سخته ولی برنامه ریزی دارم . اول درسای دانشگامو تا خوب یاد نگیرم نمیرم سراع درسای کنکورم .

چون نمره ام باید خوب باشه تا سال بعد درسای مشترکش رو تطبیق بدم . انقدر هم برای کنکور صفر نیستم مثلا شبمی و دینی و عربی تو تست زنیش واردم . یکم ریاصی و زبان ضعیفم .

خدا جونم کمکم کن تو رشته ی تحصیلیم خیلی پیشرفت کنم و موفق بشم  ..... با پزشکی قبول شدن داداشم هم خوشحال ترم کن . دوستتت دااارم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم میدونم سخته ولی برنامه ریزی دارم . اول درسای دانشگامو تا خوب یاد نگیرم نمیرم سراع درسای کنکورم ...

چه رشته ای میخونی عزیزم؟

منم صفر نیستم

میشه بگی برنامه ریزیت چجوریه؟ چون من شنبه تا چهارشنبه از ۸ صبح تا ۷ عثر کلاس دارم میام خونه از خستگی بیهوش میشم همین وقت کنم درس دانشگاه بخونم

تو چجوری میخوای بخونی؟

کاربری متعلق به دو نفر می باشد و واگذار شده
2728
چه رشته ای میخونی عزیزم؟ منم صفر نیستم میشه بگی برنامه ریزیت چجوریه؟ چون من شنبه تا چهارشنبه از ۸ ...

عزیزم من رشته م میکروبیولوژیه . رشته مو دوست دارم اما بیشتر به دارو و هوشبری علاقه دارم . من سه روز در هفته دانشگاه نمیرم . اونم از 8 تا 4 بعدازظهر . روزایی که دانشگام شام شب بعد رو درست میکنم تا خسته نشم . تو دانشگاه استاد درس میده 10 دقیقه وقت میزارم درساشو میخونم . خونه هم هستم برای درسای دانشگام 4 ساعت وقت میزارم بعدش فقط برای کنکور میخونم . روز قبلش هم میخوام برم شبش یه نگاه دیگه به درسای دانشگام میندازم . اینجوری برای ترم اماده ام . 

عزیزم من رشته م میکروبیولوژیه . رشته مو دوست دارم اما بیشتر به دارو و هوشبری علاقه دارم . من سه روز ...

ممنون عزیزم برنامه ریزی و پشتکارت عالیه

ان شاءالله امسال به هدفت میرسی

برا کنکور شروع کردی؟

منم پرستاری میخونم درسامون سنگینه و اینکه نمیدونم فقط جزوه رو بخونم کافیه اصلا چجوری امتحان میگیرن میترسم بیفتم

کنکورم هنوز شروع نکردم مهر تموم شد

ممنون عزیزم برنامه ریزی و پشتکارت عالیه ان شاءالله امسال به هدفت میرسی برا کنکور شروع کردی؟ منم پ ...

عزیزم موفق باشی . خوش بحالت من عاشق پرستاری بودم چن سال هم کنکور دادم مامایی قبول میشدم ولی پرستاری نمیاوردم . 

هوشبری تو اولویتم هست ولی پرستاری هم بیارم میرم .

عزیزم شما ترم اول هستی ؟؟؟برای ما که واقعا درساش سنگینه . ولی عزیزم شما تلاشت رو بکن ولی من اگه جای شما بودم دیگه کنکور نمیدادم چون پرستاری خیلی خوبه .

عزیزم الان تازه مهره ایشالله از ماه بعد شروع کن شما که پرستاری اوردی حتما میتونی رشته های تاپ هم قبول شی .

یه سوال میخواستم ازتون بپرسم شما چه درسایی رو دارین .

من ترم اول  زیست و شیمی پیش ،،دانش خانواده ،ریاصی و فیزیک عمومی 1 دارم . 

اخه پرسیدم گفتن نمره ات اکه بالای 14 بشه نیتونی سال بعد مثلا پرستاری اوردی تطبیق بدی ولی نگرانم درسامون مثل هم نباشه . 

میشه بگی برای ترم 1 چه درسایی داری .؟؟؟

عزیزم موفق باشی . خوش بحالت من عاشق پرستاری بودم چن سال هم کنکور دادم مامایی قبول میشدم ولی پرستاری ...

عزیزم من ازاد میخونم میخوام حداقل دولتی شو قبول شم

هزینه ترما بالاس

نگفتی برا کنکور شروع کردی؟

درسای ترم یک ما اناتومی فیزولوژی اصول فنون پرستاری تغذیه میکروب شناسی باکتری شناسی بیوشیمی

2738
عزیزم من ازاد میخونم میخوام حداقل دولتی شو قبول شم هزینه ترما بالاس نگفتی برا کنکور شروع کردی؟ در ...

عزیزم مرسی که جوابمو دادی .

گلم من از شهریور شروع کردم . فعلا زیست و زبان میخونم با فیزیک . هنوز شروع به تست زنی نکردم .

شماهم تا میتونید تست بزنید . سعی کن همیشه میری دانشگاه کتاب کنکورت همراهت باشه تا ساعتهای بیکاریت بخونی . اصلت وقتت رو هدر نده . من که تو شبانه روز فقط 3 ساعت میخوابم . خیلی دوس دارم لااقل مثل شما پرستاری قبول شم . 

برای ما ترم 1 . یک میلیون و 700 گرفتن . شما چقدر شهریه دادین .؟؟؟؟

عزیزم میشه درصداتو با ترازت رو برام بفرستی ممنون میشم .

سوال داشتی در خدمتم .

عزیزم مرسی که جوابمو دادی . گلم من از شهریور شروع کردم . فعلا زیست و زبان میخونم با فیزیک . هنوز شر ...

وای چه خوب شروع کردی عزیزم

من اصلا روحیم خوب نیست نمیتونم بخونم

باید شروع کنم اخرین کنکور نظام قدیمه

ما حدود ۵ و ۲۰۰ دادیم

ترازم ۷۸۰۰ خوب نبود

اخه دانشگاه نمیتونم کتاب کنکور ببرم همه یجوری نگاه میکنن 

وای چه خوب شروع کردی عزیزم من اصلا روحیم خوب نیست نمیتونم بخونم باید شروع کنم اخرین کنکور نظام قدی ...

عزیزم مگه خودگردان قبول شدی ؟؟

چقدر گرونه اگه آزاد عادی باشه ارزونتره فک کنم .

ترازت خیلی خوب شده میتونی عزیزم پیشرفت کنی . واقعا حق داری شهریه اش زیاده ولی خوب ایشالله بری سرکار صد برابرش رو در میاری .

من از تمام هم کلاسیام که نطام قدیم بودن از شون خواستم اگه کتاب تست دارن برام بیارن . خجالت نداره تازه کلی همه تشویقم کردن جالب اینکه چندتاشون هم از من یاد گرفتنو اونا هم تصمیم گرفتن دوباره برای کنکور بخونن.عزیزم میتونی از گوشیت مثلا جزوه ی زیست دانلود کنی تو دانشگاه از گوشیت بخونی اینجوری کسی هم نمیفهمه داری برای کنکور میخونی .

عصه نخور فدات شم ایشالله سال بعد دولتی بیاری . کاشکی منم پرستاری میاوردم حاضر بودم ترمی 10 تومن بدم .

عزیزم شروع کن به خوندن قطعا بخوای میشه ناامید نشو عزیزم . منم خیلی بهم فشار میاد سنگینیه درسای دانشگاه از یه طرف هم کنکور . ولی سعی خودمو میکنم .

شما هم سعی ت رو بکن حتما قبول میشی وقتی تونستی تراز به این خوبی بیاری حتما بهتر از این هم میتونی بشی .

عزیزم میشه رتبه و درصداتو بهم بگی ممنون میشم .

عزیزم مگه خودگردان قبول شدی ؟؟ چقدر گرونه اگه آزاد عادی باشه ارزونتره فک کنم . ترازت خیلی خوب شده ...

نه عادی قبول شدم امسال شهریه ها هم بیست درصد افزایش داشته

اول ۱۶ واحد بهم داده بودن شهریه هم ۴  و ۸۰۰ بود

رفتم ۲۰ واحده کردم شده ۵ و ۲۰۰

درسته عزیزم اگه تصمیمت جدی باشه از هروقتی برا کنکور اشتفاده میکنی

منم همین روزا استارت میزنم

ان شاءالله امسال به هدفت برسی

من فقط ماهای پایانی خوندم رتبم ۲۱ هزار منطقه دو

درصدامم حدودی یادمه ادبیات۵۰عربی۶۰دینی۳۰زبان۵۰

زیست۴۰ریاضی۲۰فیزیک۱۸شیمی۳۰

حالا تذم یک شهریش انقده ترمای دیگه تا ۷ تومن میرسه

واقعا نمیشه رسوند

نه عادی قبول شدم امسال شهریه ها هم بیست درصد افزایش داشته اول ۱۶ واحد بهم داده بودن شهریه هم ۴ &nbs ...

درصدات خیلی خوبه مرسی عزیزم موفق باشی گلم . رتبه ت هم خوبه . ایشالله دولتی قبول بشی