2733
2739
عنوان

مامانم و برادرم دارن از کربلا میان

220 بازدید | 14 پست

وقتی رسیدن چیکار کنم 

منظورم اینه مثلا اسپند دود کنم دیگه چی

آخه تنهام خواهر ندارم بخاطر همون نمیدونم

خدایا قسمت میدم به زینبت امسال کمک کن خونه بخریم😢‌

گل بخر حتما

دوتا سقط داشتم کلی سختی و افسردگی کشیدم خیلی وقتا ناامید بودم حالا فهمیدم باردارم الانم که هم قرص میخورم هم امپول میزنم هم سرم هم شیاف که واسم بمونه میشه واسم دعا کنید که مشکلی پیش نیاد تنها دل خوشی زندگیم همین بارداریه دعام کنید ممنون🍀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
واسشون گل بخر  اسپند دود کن

سبد گل بگیرم یا چی؟؟ برا برادرم جدا بخرم یا نمیخواد متاهله

امروز گل فروشی باز میشه

خدایا قسمت میدم به زینبت امسال کمک کن خونه بخریم😢‌
2738

مامان بابای منم دوشنبه اومدن از کربلا ۵ دقیقه قبل از رسیدنشون خونریزی کردم اصلا نتونستم اون جور که میخواستم ازشون استقبال کنم حول حلوای صورتشان بوسیدم و رفتم بیمارستان به اون بیچاره ها هم استرس وارد کردم😔

در تاریخ 99/9/9 به یکی از بزرگترین آرزوهام رسیدم خدایا شکرت😍😍😍
چجور گلی؟؟؟

به گل فروشی بگو خودش میدونه چطوری باشه .😍😍😍گل و بده به مامانت اسپندم که واسه دوتاشون دود کن .اگه میتونید خب یه چیزیم قربونی کنید .

دوتا سقط داشتم کلی سختی و افسردگی کشیدم خیلی وقتا ناامید بودم حالا فهمیدم باردارم الانم که هم قرص میخورم هم امپول میزنم هم سرم هم شیاف که واسم بمونه میشه واسم دعا کنید که مشکلی پیش نیاد تنها دل خوشی زندگیم همین بارداریه دعام کنید ممنون🍀
2706