2733
2734
عنوان

زاویه سازی صورت

164 بازدید | 17 پست

سلام بچه ها من چند وقته وسوسه شدم صورتم زاویه دار کنم ولی نميدونم کدوم روش رو انتخاب کنم که مطمئن باشه.

خانم هايي که تجربه دارن لطفا مشاوره بدن بهم 

سوال: تزریق ژل یا چربی برای صورت چقدر موندگاری داره؟ 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
آخه از فرم صورتم خوشم نمياد همینم باعث شده افسرده بشم همه اش فکر میکنم چهره ام مشکل داره 

عزیز دلم من ده سال بیشتر ارزویه عمله دماغمو داشتم الان به ساله عمل کردم اندازه اون ده سال بیشتر پشیمونم

چربی چقدر موندگاره؟

اگ پیوند بخوره با بدنت تا اخر عمر وقتی لاغر بشی کوچیک میشه چاق بشی تپل میشه من دوستم پنجاه کیلو بود تزریق کرد الان شده هشتاد کیلو انگار زنبور نیشش زده انقد چاق و بد شده گونه هاش

2738
عزیزم به مهارت دکتر هم بستگی داره چقدر کارش خوب انجام بده

کاره دکتره خوب بکد حتی دک سه بار ازم پرسیدن کجا عمل کردم ادرس دگتر رو پرسیدن طبیعیم هست ومشکل تنفسیم ندارم ولی احساس میکنم با دماغه قبلیم جذابتر بودم دماغمم استخوانی بود وقوز داشت 

کاره دکتره خوب بکد حتی دک سه بار ازم پرسیدن کجا عمل کردم ادرس دگتر رو پرسیدن طبیعیم هست ومشکل تنفسیم ...

شنیدم بعد از یکسال تازه ورومش میخوابه، بنظرم زیاد حساس نباش وقتی همه ازت می پرسن طبیعی شده حتما به چهره ات مياد 

2706