2733
2734
عنوان

داره میسوزه 😭

148 بازدید | 17 پست

سلام خانم ها تبخال تناسلی گرفتم داره دیونم میکنه شکل یه جوش کوچیکه ولی خیلی عذابم میده😫😫😫 نمیدونم چیکار کنم دکترمم الان زنگ بزنم دوماه دیگه وقت میده 😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

حتما برو دکتر تا بقیه جاهای بدنت نگرفته واگیر داره میزنه بقیه جاهاا برو پیش یه دکتر دیگه

دوتا سقط داشتم کلی سختی و افسردگی کشیدم خیلی وقتا ناامید بودم حالا فهمیدم باردارم الانم که هم قرص میخورم هم امپول میزنم هم سرم هم شیاف که واسم بمونه میشه واسم دعا کنید که مشکلی پیش نیاد تنها دل خوشی زندگیم همین بارداریه دعام کنید ممنون🍀
وای منم سوزش واژن گرفتم چیکارکنم ؟😭😭😭😭

آب بخور چایی بخور زیاد

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
آخه دکتر های بد فقط زود راه میندازن دکتر خوب دوماه دیگه 😣

حالا تو برو تا دوماه دیگه خدایی نکرده بدتر میشیا اگه ازدواج کردی نزدیکی نداشته باش به شوهرتم منتقل میشه

دوتا سقط داشتم کلی سختی و افسردگی کشیدم خیلی وقتا ناامید بودم حالا فهمیدم باردارم الانم که هم قرص میخورم هم امپول میزنم هم سرم هم شیاف که واسم بمونه میشه واسم دعا کنید که مشکلی پیش نیاد تنها دل خوشی زندگیم همین بارداریه دعام کنید ممنون🍀
2706