2733
2734
عنوان

کنکوری ها بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 234 بازدید | 52 پست

زیست میدونی ترکبیه یعنی باید هر ۳ تا سال رو قشنگ   کتاباشو  تو ذهنت  ثبت شده باشه که بتونی تو ذهنت ورق بزنی و مرور کنی  کتاب رو همه چی مخصوصا شکل های تو کتاب مهمه خیلی مهم  واسه ی زیست  باید مفهموی بخونی  و همیشگی  که تو ذهنت  بمونه هر روز  یک ساعت  زیست کم کمش  باید بخونی  و ریاضی و فیزیکم حتما کار کن  خیلی ها نمیزنن  این دو درسو اما این  دو درس هم خیلی خوبه اونم  سعی کن   تست  اینقدر بزنی  دستت  راه بیاد 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

[QUOTE=108894886]ممنون عزیزم خودمم نمیخوام مبحثیو حذازمون تلاش خودت برنامه ریزیم از واجباته کتابای ت ...

اره تقریبا 

من درباره تو با کسی صحبت نکردم اما تو از چشمانم سرازیر میشوی...
2728

برو تو کانال افشار اونجا فایل های صوتی داره در مورد برنامه ریزی و کنکور و ... سرچ کن علیرضا افشار 

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
خب چرا انقدر دیر شروع کردی بچه های تجربی از سال دهم شروع کردن

یکی سه سال میخونه قبول نمیشه یکیم سه ماه میخونه پزشکی میاره 

2738
زیست میدونی ترکبیه یعنی باید هر ۳ تا سال رو قشنگ   کتاباشو  تو ذهنت  ثبت شده باشه که ...

ممنونم عزیزم شما چی میخوای قبول شی؟

یکی سه سال میخونه قبول نمیشه یکیم سه ماه میخونه پزشکی میاره 

اره عزیزم یکی  میخونه  سه سالو اما خوب و مفهومی نمیخونه یکی  میخونه اما مفهومی تو ۳ ماه خوندن  خب خیلی سخته اما از الان اگه واقعا تلاش کنی  میرسی به هدفت   ولی سعی کن   زبان  دایره لغاتت رو خیلی  خوب کنی واقعا دارم میگم   این دایره لغاته خیلی مهمه

ممنونم عزیزم شما چی میخوای قبول شی؟

من   تمام   زندگیمو  گزاشتم   این ۳ سال  تا پزشکی که  بهش  علاقه دارمو برسم  اگه نشدم لااقل پرستاری  قبول بشم   خیلی به بیمارستان از کودکی علاقه داشتم 

برو تو کانال افشار اونجا فایل های صوتی داره در مورد برنامه ریزی و کنکور و ... سرچ کن علیرضا افشار&nb ...

تو تلگرام عزیزم؟ ممنونم ازت موفق باشی

2706