2733
2734
عنوان

اسم دخترمو بالاخره انتخاب کرد🤗

| مشاهده متن کامل بحث + 634 بازدید | 34 پست

منم واسه انتخاب اسم پسرم همين مشكل رو داشتم وقتي بيخيال نظرسنجي و نظر اطرافيان شدم راحت انتخاب كردن 

خوش نام باشه هميشه گل دخترت

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
وای امضات خیلی خوبه.

فدات خخخ

چرابزایم پسری جاموبندازه پشت دری،روم بکشه پالون خری،عروسم بگه جادوگری....عوضش میزایم دختری جاموبندازه توپنج دری،روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری👑

من اخرمتوجه نشدم اسم دخترتاچی گذاشتی؟

چرابزایم پسری جاموبندازه پشت دری،روم بکشه پالون خری،عروسم بگه جادوگری....عوضش میزایم دختری جاموبندازه توپنج دری،روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری👑
بیخیال نظر بقیه شو عزیزم راحت میشی

نه منظورم تو انتخاب اسم نیس به نظر بقیه کاری ندارم من هرچی خودم دوس داشته باشم انتخاب میکنم

منظورم اینکه دعام کن باردار بشم

لطفا برای واقعی شدن تیکرم یه صلوات مهمونم کنین🙏
چی گذاشتی اخرش

گندم دیگه منم مثل شما هی وی گشتم تو اینترنت دیدم فایده نداره ب نظرم اسم به دل باید بشینه تا اینگه اسم گندم ب دلم نشست قربونش برم الهی  

استارتر عزیزی ک از ما نظر میخوای حداقل ی لایکی چیزی نشون بده نظرمون رو خوندی😐😐😐😐😐
نه منظورم تو انتخاب اسم نیس به نظر بقیه کاری ندارم من هرچی خودم دوس داشته باشم انتخاب میکنم منظورم ...

اهان...انشاالله عزیزم به زودی مامان میشی🙏🙏🙏 منم بعد ۱۴ سال و بعد ۱۰ بار ivf و میلیونها میلیون هزینه و سختی باردار شدم شمام میشی انشاالله