2733
2734
عنوان

آرامشی بی انتها ❤❤

87 بازدید | 5 پست

( تاپیک بحث مذهبی نیست) 

۱_بچه ها اولین کاری که خیلی از مولتی میلیارد های جهان هرروز انجام میدن مدیتیشن یا مراقبه هست 

اونایی ک بلدن که فقط کافیه اهنگ ریلکس از نت سرچ کنن و به شیوه نیلوفری بشینن و انجام بدن 

اما اونایی که بلد نیستن فایل صوتی مراقبه از نت سرچ کنید با هندزفری گوش بدین

۲_دومین کاری که با علم هم دانشمندان دیگه دنیا کشف کردن که هاله نورانی اطراف انسان رو زیاد میکنه یعنی انرژی مثبت و ارامش رو زیاد میکنه و سپر حفاظ میشه جلو انرژی منفی وضو هس!!! ب همین سادگی 

حتی در کشورهای خارجی حرکات نماز رو به عنوان فیزیوتراپی انجام میدن چون باعث ریلکس شدن میشه 

( توو پرانتز باید بگم ک سجده باعث دفع انرژی منفی در یک نقطه میشه و این توو فیزیک قانونش ثابت شده) 

۳_ خیر خواستن واسه بقیه ادما ❤😊 به همین راحتی 

۴_که مهم ترررررررررین چیز هست اینع ک شما مستقیم از خداوند طلب کنی 

شما از هرچیزی طلب کنی به انرژی همون چیز وصل میشی اگر موجود باشه ک انرژی محدود داره و اونم از لطف خداوند ولی اگر از خدا بخاین ب قدرت و ارامش بی انتها وصل میشین و ن تنها همون مساله بلکه یکی یکی میبینین تماااام مسایل زندگی تون داره حل میشه 

۴_ خوندن قران هست ، اگر میتونین یکبار هم ک شده معنای اون رو بخونین از اول شروع کنین تا اخر به مدت یک ماه و چه بسیار ادمایی که معجزه دیدن ازش و خداوند خودش گواه بر این مساله هست 

جدای از معجزات قران ، تا بنده ایی کلام خداوند خودش رو متوجه نشه چجور بنده ایی هست که نمیدونه خداش چی گفته ،اون میشه فقط القا یا طبعیت از دیگران 

واسه همه واجب هست ک در طول عمرشون یکبار هم ک شده کلام خدا رو بخونن متوجه بشن ❤❤❤

انشالله ارامش در زندگیاتون جاری باشه در پناه خدا 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
منم خیلی وقتا دلم میخواد نماز بخونم . اما همش انگار حسش نیست . شاغلم . ظهرها خیلی سخته مقنعه در بیار ...

خب عزیزم بعدش ارایش نکن تا وقت داشته باشی بعو نماز چهره اونقدر دلنشین میشه ک احتیاجی به ارایش نیس

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
منم خیلی وقتا دلم میخواد نماز بخونم . اما همش انگار حسش نیست . شاغلم . ظهرها خیلی سخته مقنعه در بیار ...

عزیزم حتی گفتن ذکر الله و غفور هم کلی به جذب ارامش و انرژی کمک میکنه و درمان هر درد اگه نمیتونی قران بخونی با نماز 

۲ تا ۱۰ دقیقه در روز وقت بزار پشت هم بگو و تاثیرشو متوجه میشین