2733
2739
عنوان

خیلی ناراحتم🤐 چرا من خوشگل نیستم

| مشاهده متن کامل بحث + 32556 بازدید | 652 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پیشنهاد میکنم کتاب شفای زندگی رو بخونی

سر بزنید به اینجا☺اللهم عجل لولیک الفرج به حق زینب کبری(س)ما بیهوده به این دنیا نیومدیم یه توصیه دوستانه :برید بگردید ببینید هدف آفرینش و خلقت خودتون چیه برای اون زندگیتون بسازیدostad_shojae@اینجا کمکتون میکنه.              قربون غریبیت آقا😔.                                      پاشدم عائله پیداکردم از خودم فاصله پیدا کردم ؛ سعی کردم به تو مشغول شوم حیف شد مشغله پیدا کردم ؛ آقا....من سر اینکه به تو دل دادم با همه مسئله پیدا کردم...! در نمازم خم ابروی تو را در قنوتم گله پیدا کردم ؛ انتظار این همه انصاف نبود مُردم فیصله پیدا کردم.        آزادی؛ اگه تعریفت از آزادی اینه که خودتو مثل نمایشگاه به همه نشون بدی!  بدان این تو نیستی که آزادی ؛ این بازدید از توئه که آزاده... همون که بالاش مینویسن: بازدید.برای‌عموم‌آزاداست.
استارتر  ی صابونی هست میزنی عجیییییب سفیدت میکنه ها پوستت میشه عین نوزاد بیا ازش بزن و تغییرت ...

اسم صابون چیه؟

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.
2731
نه عزیزم تو رد صلاحیت شدی قشنگ بودی

سلام عزیزم تولدت مبارک دوست عزیز

ان شاالله هرچه سریعتر خوب بشی

به عنوان کادو تولد بهت پیشنهاد میکنم کتاب شفای زندگی دانلود کنی و بخونی منم تازه باهاش آشنا شدم

و یه چیز دیگه من اصلا آدم مذهبی نیستم ولی گشتم چیزی بهتر از نماز اول وقت ندیدم 

ان شاالله زود زود خوب شی

سر بزنید به اینجا☺اللهم عجل لولیک الفرج به حق زینب کبری(س)ما بیهوده به این دنیا نیومدیم یه توصیه دوستانه :برید بگردید ببینید هدف آفرینش و خلقت خودتون چیه برای اون زندگیتون بسازیدostad_shojae@اینجا کمکتون میکنه.              قربون غریبیت آقا😔.                                      پاشدم عائله پیداکردم از خودم فاصله پیدا کردم ؛ سعی کردم به تو مشغول شوم حیف شد مشغله پیدا کردم ؛ آقا....من سر اینکه به تو دل دادم با همه مسئله پیدا کردم...! در نمازم خم ابروی تو را در قنوتم گله پیدا کردم ؛ انتظار این همه انصاف نبود مُردم فیصله پیدا کردم.        آزادی؛ اگه تعریفت از آزادی اینه که خودتو مثل نمایشگاه به همه نشون بدی!  بدان این تو نیستی که آزادی ؛ این بازدید از توئه که آزاده... همون که بالاش مینویسن: بازدید.برای‌عموم‌آزاداست.
بااحترام اصلا حرفتو قبول ندارم بنظر من قيافه حرف اولو ميزنه من خودم كاهي اوقات مثل كلفتا ميرم بيرون ...

شاید شما استثنا باشید وگرنه کم نیستن دخترایی که حتی تو اینستا و ... میبینیم که زیبایی چندانی نئارن و ما مجذوب استایل با کلاس و هارمونی لباس ها و .. شون میشیم

اتفاقا سفیدا زودتر پیر میشن خوشگل نیستن و سرد مزاج و شهوتشون کمتره و مردا میگن این پوستا رنگ و رو ندارن مثل مرده ها میمونن، من تو اینستا نظر سنجی گرفتم یه هیکل سبزه و هیکل سفید گذاشتم همه هیکل سبزه رو زده بودن چون میگفتن سکسیه و تکراری نیست یعنی هفتاد درصد سبزه آورد و سی درصد سفید... خودم گندمی ام سفید نیستم سبزم نیستم

2740