2733
2734
عنوان

خیلی ناراحتم🤐 چرا من خوشگل نیستم

| مشاهده متن کامل بحث + 32556 بازدید | 652 پست
حالا من ک مجردم این حجم از چاقی خیلی زشته

عزیزم 

من خیلی تحقیق کردم 

تنها راهش کم خوریه

ورزش اصلا فایده نداره فقط برای سلامتی لازمه

ولی کالری شماری تنها راه لاغریه

از دمنوشم استفاده کن

من ترس از دست دادن ندارم💜، خیال دل پس دادن ندارم💜، محاله وقتی از خدا یچیزی میخوام💜، نگفته باشم اسمتو کنارش یبارم 💜کاش همه ی آرزوها برآورده میشد... مثل تو ک زیباترین آرزوی منی 💛
اره خودتولاغرکن

مشغولشم ، الان لاغری و خوش اندامی مد شده، وای چاقی خیلی بده افسردگی میاره، تازه من بیشتر واسه اینکه یکی رو ضایع کنم تصمیم گرفتم لاغر کنم، چون حس میکنم بخاطر چاق بودنم بهونه اورد و ولم کرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اولبن کسی هستی ک اینومبگی

ن گلم

همه ی دوستان و اطرافیانم پزشک و تغذیه هستن

اعتقاد اصلیشون اینه

ولی بر اساس نیاز جامعه ب دیگران معرفی کنن ورزشو

من ترس از دست دادن ندارم💜، خیال دل پس دادن ندارم💜، محاله وقتی از خدا یچیزی میخوام💜، نگفته باشم اسمتو کنارش یبارم 💜کاش همه ی آرزوها برآورده میشد... مثل تو ک زیباترین آرزوی منی 💛
اگه وزنه سنگین کار کنم، کاری میکنه ک لاغر بشم؟ از ماه جدید گفتم برناممو سخت تر کنه

به نظر من اول باید لاغر شی و بعد برای فرم دهی وزنه بزنی.من یه دوره رفتم وزنم بیشتر شد و بازوم حجیم و سفت .

دیگه نرفتم.

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
[QUOTE=108894094]ن گلم همه ی دوستان و اطرافیانم پزشک و تغذیه هستن اعتقاد اصلیشون اینه ولی بر اساس نی ...

بله برای تثبیت خوبه

ولی برای کاهش وزن خیر

2740