2737
2734
عنوان

ننه شوهر

1376 بازدید | 91 پست

بچه هاوقتی میادخونمون مثل اینایی هستن حسادت مبکنن آخه ماتازه خونه خریدیم وچندتاوسیله حس میگنم اصلاقیافش یه جوردبگه میشه نه حرف میزنه زیادنه بعدغذایه تسکرمیکنه فقط میره تواتاقهاسرکشی برای شمام همینطوره 

نه 

مادرشوهرم با دعوت میاد از جاشم بلند نمیشه 

شام خوردن میرن 

فقط چادرشو ازم میگیره سر میکنه میره 

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   
نه  مادرشوهرم با دعوت میاد از جاشم بلند نمیشه  شام خوردن میرن  فقط چادرشو ازم میگی ...

والمن خودمم همینطوروقتی میرم اصلاهیج جای خونه سرک نمیکشم این تاروتختمونم میره 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اوه اینکه چیز عجیبی نیست خواهر 

مادر شوهر من هنوز بعد پنج سال اگه ی چیزی تو خونم ببینه یا حرفشو تو جمع بزنم بعدش میگه واسه جهیزیت بوده یا تازه خریدین؟

اگر گلی را دوست دارید آن را نچینید، چون با چیدن، آن گل می میرد و دوست داشتن تمام می شود. اگر گلی را دوست دارید بگذارید بماند. عشق مالکیت نیست عشق قدر چیزی را دانستن است
2731
اوه اینکه چیز عجیبی نیست خواهر  مادر شوهر من هنوز بعد پنج سال اگه ی چیزی تو خونم ببینه یا حرفش ...

مخوام بونم من درست فکرمیکنم حسادته آخه هرجای دیگه میبینمش خیلی شادوشنگوله خونه مااصلامیره توهم

اوه اینکه چیز عجیبی نیست خواهر  مادر شوهر من هنوز بعد پنج سال اگه ی چیزی تو خونم ببینه یا حرفش ...

😂😂😂😂😂 بگو مال جهیزیه مامانم بوده داد به من

یا کاشف الکرب عن وجه الحسین             اکشف کربی بحق اخیک الحسین.                     ای بر طرف کننده غم و اندوه از روی حسین به حق برادرت حسین اندوه و مشکل من را برطرف کن.                                                             ای عزیز زهرا خودت میدونی که داداش گلم توی چه شرایطی هست خودت کمکش کن نجات پیدا کنه از این شرایط   یا امام حسین با دستهای مهربونت دستمون رو بگیر وساطت کن پیش خدا شرایط کاری عزیز دلم شوهرم خیلی خوب بشه سختی هاش کمتر بشه  خدایا به حق امام حسین علیه السلام قسمت میدم کمک کن بتونم دخترام رو با اخلاق نیکو و انسان بار بیارم زیر سایه پدر و مادر بزرگ بشن و عاقبت بخیری و خوشبختی هر دوتاشون رو ببینیم 😍                    الهی آمین🌹🌹خیلی وقت بود با این کاربری نمی اومدم سایت چون بلد نبودم میترسیدم نه بگم 😒😒 چون خیلی از دوستان لطف داشتن و توی تاپیک های مختلف دعا و چله تگم میکردن و نمی‌تونستم بگم نمیتونم بخونم چله روی چله صلوات و سوره و دعا روی هم تلنبار شده بود و کلی سختی و عذاب وجدان می‌کشیدم تا نصفه شب می‌نشینم و چله و دعا می‌خوندم نمی‌گم بد بود اما برام سخت بود یهو گذاشتم و رفتم با کاربری دیگه اومدم الان با روحیه بهتر با اعتماد به نفس بیشتر اومدم لااقل یاد گرفتم وقتی نمیتونم کاری رو انجام بدم محترمانه بگم نه 🌹🌹♥️♥️♥️
2738
اره برا منم همینه تازه بسوهرش گیر داد ک النگو میخاد 😂😂😂گفته عروسم داره منم میخام

یعنی اینقدربیچارهان که نمیتونن ببینن زندگی پسرشون خوب باشه آخه مگه برای پسرشون نیست

من پا تو اتاق خواباشون نميذارم

اونا ميان رو تخت من لم ميدن

اه اه اينقد بدم مياد خودشونو مالك خونه ي پسرشون ميدونن

فقط يه صلوات واسه سلامتي جنينم،،بمون برام جگر گوشه ي مامان
مخوام بونم من درست فکرمیکنم حسادته آخه هرجای دیگه میبینمش خیلی شادوشنگوله خونه مااصلامیره توهم

نمیدونم ولی من فکر می کنم شاید با خودش میگه وقتی ما بریم بخریم ینی داریم به پسراشون ضرر میزنیم اخه مادرشوهر من همیشه تو جمع بهمون میگه شوهراتونو اذیت نکنید خرج نکنید همش میگه ها حالا فکر کن به منم که اصلا پولی ندارم و همه حقوق مون می‌ره واسه قسط هم همین و میگه

اگر گلی را دوست دارید آن را نچینید، چون با چیدن، آن گل می میرد و دوست داشتن تمام می شود. اگر گلی را دوست دارید بگذارید بماند. عشق مالکیت نیست عشق قدر چیزی را دانستن است

مادر شوهرم یه روز تعطیل صبح زود اومد خونمون سریع رفت توی اتاق خواب شوهرم لخت روی تخت خواب بود صداش زد و کارشو گفت و رفت بعد عصبانی بهم گفت انقدر بدم میاد مرد لخت میخوابه

منم گفتم ولی من دوست دارم😬

شوهرم عصبانی چرا نگفتی لباس بپوشم ، منم گفتم چیزی به من نگفت سرشو انداخت پایین اومد توی اتاق

با اون یه تکیه هم نداشتی کارش درست نبود

یعنی اینقدربیچارهان که نمیتونن ببینن زندگی پسرشون خوب باشه آخه مگه برای پسرشون نیست

بترکن ایشالله از حسودی,دقیقا مثل مادر شوهره منه , بدش میاد حتی چهار تا قاشق بخرم

والمن خودمم همینطوروقتی میرم اصلاهیج جای خونه سرک نمیکشم این تاروتختمونم میره 

مادرشوهرم خونه ما اینطوره 

خونه جاریم میره غذا میکشه 

بچه جاریمو بازی میده 

شوهره من پسر ناتنیشه متاسفانه 

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   
2706