2733
2734
عنوان

من و خانواده شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 626 بازدید | 59 پست
به یکیش زنگ زدم جوابمو نداد 

عزیزم اون جواب من نبود جواب یکی دیگه بود...توروخدا جواب منو کامل بده خیلی برام مهمه...در ضمن اسمس بده...زنگ نه..اسمس کامل حرفتو میخونن و قطعش هم نمیکنن نه تماس رو نه حرفات رو...من امتحانش کردم...اینجوری بهتر جواب میده

یه روز یه گدا بوده که دونفر بودن هرروز بهش سر میزدن یکیشون هر روز بهش یه لگد میزد و یکیشون هرروز بهش پول میداد، یه مدت این دو نفر پیداشون نمیشه اونیکه لگده رو میزد شد آدم خوبه و اونیکه پول میداد بهش شد آدم بده چون چند وقت پیداشون نبود که بهش لگد بزنن یا پول بدن، مراقب باشین بیش از اندازه خوب نباشین چون یه روز نبودن خوبیتون یا کم شدن خوبیتون باعث بد دیده شدنتون میشه، ✓/// از طرف یه احمق که همیشه خوب بوده و ساده از بس بلا سرم اومده دیگه از خودم بیزارممممم بخاطر کودن بودنم و سادگیم، انشاالله یه روزی میاد میبینم که حقم گرفته شده و میام اینجا مینویسم🖤😭
چون فامیلیم برام مهمه باهاشون درارتباط باشیم.من واقعا دوسشون داشتم. ایقد بدرد همشون خوردم.الان همه ب ...

لیدی جان 

اینا ذات ندارن بی ذاتن که انقدر راحت بهت پشت کردن

اینا یه مشت آدم خودشیفته هستن که مثل یه چاه بی ته هستن هرچقدر توشون بریزی و خوبی کنی تهش وظیفه اته

میگن تو خوبی میکنی و در دجله انداز؟ اینا چاه توالتن با دجله اشتباهشون نگیر

بدون وقتتو روی کیا سرمایه میکنی

منم آدمم ممکنه گاهی اشتباهی کنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه به مادرشوهر چه که تو رفتی قهر😳

کلا تو زندگی همه دخالت میکنه‌.خیلی درحقم بدی کرده.پیش همه خرابم کرده.الکی رفته پیش همشون گفته من پشت سرشون حرف زدم.یه دروغایی هم از جانب من به همه گفته

خواب زیاد.دور چشماش سیاه گود.شب تو خواب خروپف میکنه. عصبی و پرخاشگر میشه. 

خب مدرکی داری غیر از اینها؟؟؟چیزی ازش دیدی؟؟؟راستی رابطه جنسیتون چطوره؟؟؟مهمه برام شرمنده که پرسیدم

یه روز یه گدا بوده که دونفر بودن هرروز بهش سر میزدن یکیشون هر روز بهش یه لگد میزد و یکیشون هرروز بهش پول میداد، یه مدت این دو نفر پیداشون نمیشه اونیکه لگده رو میزد شد آدم خوبه و اونیکه پول میداد بهش شد آدم بده چون چند وقت پیداشون نبود که بهش لگد بزنن یا پول بدن، مراقب باشین بیش از اندازه خوب نباشین چون یه روز نبودن خوبیتون یا کم شدن خوبیتون باعث بد دیده شدنتون میشه، ✓/// از طرف یه احمق که همیشه خوب بوده و ساده از بس بلا سرم اومده دیگه از خودم بیزارممممم بخاطر کودن بودنم و سادگیم، انشاالله یه روزی میاد میبینم که حقم گرفته شده و میام اینجا مینویسم🖤😭
2728

علت رفتارات توضیح بده 

اشتباهت این بود از اول با کمک خونواده شوهرت با شوهرت برخورد نکردی 

سعی کن بهشون بفهمونی پسرشون دوست داری و بخاطر خودش اینکارا کردی 

اینقد خوب باش که رفتنت بزرگترین مجازاتشون بشه
بنظرتون چ برخوردی داشته باشم هر موقه دیدمشون

تو هم محلشون نزار....بجای اینکه تو طلبکار باشی اونا طلبکارن...مگه جوونیتو از سر راه اوردی

زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست،هرکسی نغمه خود خواند واز صحنه رود،خرم ان نغمه که مردم بسپارند به یاد❤
2738
خب شاید اونا ندونن تو برای چی قهر کردی...واینکه همیشه هم قهر کردن راه حل مشکل نیست..آیا قهر کردی شوه ...

عزیزم خودشون درجریان هستن.من الان نزدیک دوسال میشه نزدیک ده بار شوهرمو ترک دادم‌.همشون از دست رفتار شوهرم ناراحتن.اونوقت این زن رفته پشت سرم حرف زده

عزیزم وقتی قهر میکنی معلومه که به مادر شوهرت هم ربط داره عروسشی..کارش خیلی بد بوده اما آدمای معتاد هیچکی براشون مهم نیست شاید شوهرت از تو بد گفته که حرف اونو باور کنن و ترکش نکنن وبه تو حق ندن...واقعا بااسمس حلش کن...اگه تازه اونجوری شده شوهرت نذار بدتر بشه مطمن باش میتونه ترکش کنه

عزیزم الویت الان زندگیت باید مشکل اعتیاد همسرت باشه نه چیزدیگه ای 

خدای من ،تنهاکسی است که همیشه وهمه جا حواسش بهم بوده وتنهام نذاشته،خدای من برای تمام من کافی ست💙💙💙💙
عزیزم اون جواب من نبود جواب یکی دیگه بود...توروخدا جواب منو کامل بده خیلی برام مهمه...در ضمن اسمس بد ...

چند تا برادر داره.یکیش خونش جفتمونه رفتم براش کل اتفاقایی که افتاده رو توضیح دادم کامل حقو به من داد.مادرشوهرم پیش این بیشتر از همه حرف زده بود ولی کلا آدمی نیس به حرفایه خاله زنکی اهمیت بده .. ولی بقیه ادمایه حساسین.من قسم هم بخورم میگن مادرمو راس میگه

2706