2737
2739
عنوان

شپش😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1087 بازدید | 23 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ی آشنای خییییلی نزدیک شپش گرفت اونم از دخترش ک مدرسه میرفت..کارایی ک انجام داد و ب چشم خودم دیدم کم تر از ده  روز ریشه کنشون کرد بخداقسم راست میگم..من توه سرشو میگشتم دیگه اثری ازشون نمیدیدم😌😌...دو روز ی بار بره حموم بار اول ک میره شامپو شپش بخره خیییلی هم ارزونه سه سال پیش ب پنج تومن نمیرسید الانو نمیدونم شونه هم داره اول شامپورو میزنی نصفشو بعد شونه میکنی خلاصه دستورشو نوشته......نصف دیگشو میزاری دفعه بعد ک حموم رفتی میزنی..دیگ کافیه میتونی ادامه ندی...دوروز یک بار هم از پودر لباس شویی پنج آنزیم بزن ب موهات..دومرتبه ب کف سرت هم زیاد بزن..یادت نره دوروز یکبار...بیرون ک اومدی موهاتو از ته مو تا نوک مو اتو کن..بیشتر تهشو حواست باش کف سرتو نسوزونی😁😁هرچند بسوره هم ارزش داره از شپش ک بهتره ..اتو کشیدن شپشاو تخماشونو میسوزونه...مو باید خشک باش اگ رطوبت داشته باش شپش های بیشتری بوجود میاد..اتو زیاااد بکش درسته موها آسیب میبینن اما از شپش داشتن ک بهتره.قدیم موهاشونو میتراشیدن...بعدا ک از دستشون خلاص شدی ب موهات زیاد برس شامپو موی آسیب دیده بزن.سرُم مو بزن وخییلی چیزای دیگ ک واس مو مفیده...شالو روسری هاتو وروبالشیتو زود زود بشور واتو کن..شونه و کش مو وکلیپس رو بشور جلو آفتاب بزار....همییییین بخدا خیییلی آسونه من بهت قول میدم اگ انجامشون بدی کمتر از ده روز خلاص میشی از دستشون...فقط ب آرامش رسیدی دعام کن خدا در آینده اولین فرزندمو  ی پسر سالم بده ❤❤

2731

تنها کاری که میکنی  نرم کننده ی فراوون بزن وباشامپو مخصوص شپش شونه کن هم شپش وهم تخمش رو خارج میکنه

یه تشت پرازاب هم کنارت بزار بعدازهربارشونه اونو بزن به اب  خودت هم شپش هم تخمش رو می بینی 

بهترین وموثرترین کارهمینه 

منم دخترام گرفته بودن چند ماه بود هرراهی رو امتحان کردم  از یه قطره که از طب سنتی گرفتم استفاده کردم بایه بار کلا ازبین برد تخم هاشم نابارور کرد راحت شدیم خداروشکر ازشررش 

2738
میشه  اسم قطرشو بگی

عزیزم ی راه حل قطعی هست چون خودم سه سال درگیر این قضیه بودم و هر راهی رو رفتم و نتیجه نگرفتم بهت این راه رو پیشنهاد میکنم چون اخرین کاریه که برای درمان شپش و رشک انجام میدی. 

این ادرس اینستاشونه به شماره هایی که داره زنگ بزن و مشاوره بگیر خدایی کارشون عالیه من خیلی راضی ام 

https://instagram.com/shepesh_therapy?igshid=wz1reit000kp