2737
2739
عنوان

تو خيابونه الان جوابمو نميده دارم سكته ميكنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1732 بازدید | 96 پست
بخداهمینه شک نکن ببین خط نامزدت ایرانسله یاهمراه اول

جفتش،دو سيم كارتس

❤️تو تنها افتخار زندگيمي❤️عشقم💍                                     باردار نيستم تيكر مراسممونِ خيلي ذوق و هيجان دارم گذاشتمش اينجا                                                                                   (΄◉◞౪◟◉`)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

يك ساعت شد خدا منو بكشه

❤️تو تنها افتخار زندگيمي❤️عشقم💍                                     باردار نيستم تيكر مراسممونِ خيلي ذوق و هيجان دارم گذاشتمش اينجا                                                                                   (΄◉◞౪◟◉`)

يا امام رضا حاجتمو بده ميام پا بوست

2738
تا بهش ميگم آره يا نه نصف شب پاميشه ميره تو خيابون با ماشين با سرعت بالا تو اتوبان. ميترسم به خد ...

گلم با این عکس العملهای ناپخته ایشون که نمیشه زندگی مشترک تشکیل داد،اینجور شما فقط پیر میشی زود،بنظرم باهم برید پیش مشاور تا تکلیفتون مشخص شه.

آدمی را آدمیت لازم است ، عود را گر بو نباشد ، هیزم است

فقط سالم باسه،

تمومش ميكنم.

آبروشو تو خانوادش ميبرم فقط سالم باشه

2706